Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olyan vitaminokat keresek...

Olyan vitaminokat keresek amik együttesen szedve hízást okoznak. Valamint kíváncsi vagyok hogy mivel lehet a vér oxigén szintjét növelni illetve hogy létezik e természetes értágító?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hízni lehet a B-vitaminoktól, tehát valamilyen B-vitamin komplexet szedj. Vér O2 szint növelése? Egyél folsavat és vaspótlót..( vérszegénységben ajánlják, akinek vashiánya van)Természetes értágító : Ginkó Biloba levelében is van, kapható gyógyszertárban ill drogériákban.
2011. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Természetes értágító a jó minőségű és bőséges fehérje bevétel, meg a koffein, persze nem annyira hatásos mint a táplálékkiegészitőkként kapható nitrogénoxid növelők de érdemes megjegyezni hogy ezek egyike sem fogja véglegesen megnövelni az erek falainak méretét, erre az egyetlen módszer a kemény bedurrantós edzések, ha az izmaid nagyobbak akkor több vér kell nekik, azaz eggyüttesen az erek falai is nőnek...

A vér oxigén szintét szerintem csak úgy magától nem lehet növelni, mármint táplálékkiegészitőként, attól lesz több oxigén a véredben ha többet lélegzel, mondjuk sportolás közben, ha kemény anaerob edzéseket végzel(nagyobb súlyok emelése, sprint) akkor után sokáig, jó pár óráig fog a szervezeted több oxigén felvenni, én észrevettem hogy 1-1 nagyon jól sikerült edzés után sokáig nagyobb levegőket veszek, nagyokat sóhajtok, szaporabban lélegzem!

A B vitaminok ahogy írták nagyon jók a súly felszedésére, de arra figyelj hogy nem közvetlenűl hízlalnak hanem attól hogy nagyobb lesz az étvágyad!

2011. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!