Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Javult az egészséged miután...

Javult az egészséged miután áttértél a vegyes táplálkozásra a vegetáriánus után?

Figyelt kérdés
Esetleg megszünt valami betegséged...?
2011. júl. 13. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
92%

Én nem hobbiból nem ettem húst régebben, hanem szegénység miatt. Max. fizetés utáni héten vagy ünnepnapokon volt hús az asztalon. Évekig.


nagyon súlyosan vashiányos lettem, hullott a hajam, erőtlen voltam, nem nőttek a körmeim, sebes volt a szám belül és folyton vérzett az ínyem.


Oké, gondolom a vegetáriánusok nem krumplin meg tésztán élnek, hanem vitaminos gyümiket is esznek, de akkor sem térnék át erre az életmódra soha.


Főként, hogy a sok gyümölcstől ég a gyomrom, vagy ha vegyszeres akkor kiüti a szám, szóval nem megoldás csak ezeket enni nagy mennyiségben.


Mióta rendszeresen eszem húst, jobban érzem magam, és nem lettem egy dekával se kövérebb, szóval ez is hülyeség hogy ettől hízik meg az ember. A mennyiség fontos, nem kell fél ökröt befalni egyhúzóra, de azért kell egy kis hús néha.

2011. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!