Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szerintetek mit csinálják?

Szerintetek mit csinálják?

Figyelt kérdés
13 éves srác vagyok és vékony típus de az utóbbi idõben egy kicsit elhíztam, és nem szeretek sportolni. Mit tudtok ajánlani, hogy egy kicsit ledobjak és legalább hurkáim ne legyenek. (Tudom hogy növésben vagyok bla bla.)
2013. okt. 3. 21:12
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Csökkentsd a szénhidrát bevitelt.

Édesség, cukrozott italok, lisztes dolgok, rizs, krumpli, hüvelyes zöldségek pl. Korrekt szénhidrát táblázatokat találsz a neten. Fehérjét lehet enni nyugodtan, az nem hizlal. Sőt, bármilyen fura, a szalonna sem, csak a mellé megevett kenyér. Éhezni nem kell, és nem is szabad. :-)

2013. okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig megemelhetnéd a seggedet. 13 évesen sem sportolsz, mi lesz később? Egy löttyedt puhány nő leszel? A sportnál jobb testedzés és fogyókúra nincs. Nem kell kemény dolgokat csinálnod, elég ha néha focizol a haverokkal vagy ilyesmi.
2013. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. köszi


2. Szerintem nem értetted meg hogy NEM kedvelem a sportokat.

2013. okt. 9. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:

hehe, jarj busz helyett bringaval :) akkor nem sport, hanem kozlekedes lesz.

ja es felejtsd el a feher kenyeret, uditoitalt (cukormentest is!)

2013. okt. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!