Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Fornetti = hasgörcs és hasmenés?

Fornetti = hasgörcs és hasmenés?

Figyelt kérdés

Nektek is görcsöl a hasatok, ha megesztek valami fornetti süteményt, pl. pogácsát?

Kábé 10 évvel ezelőtt ettem utoljára fornettit, akkor elhatároztam hogy többé nem eszek abból az ócska szemétből, de most megkínáltak és ismét megpróbáltam.

Az eredmény persze ismét hasgörcs és hasmenés lett..

Tudja valaki, mi a francot tesznek abba a hulladékba, amitől emészthetetlen lesz???


2014. febr. 6. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs tőle :D
2014. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sem nekem, sem családtagjaimnak, sem a kollégáimnak nincs ilyen panasza, pedig kb. heti 2-3 alkalommal eszünk Fornettit.

Gondolom a te emésztéseddel nem stimmel valami...

2014. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. több helyről is vettem már péksüteményeket, egyiktől sincs semmi bajom.. csak ez a nyüves fornetti készíti ki a hasamat.. gondolom valami olcsó adalékanyagnak "köszönhető", amit beleraknak.
2014. febr. 6. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

vannak érzékeny belüek.. ennyi. nem kell enni... nekem a sok kolátol görcsöl a hasam a legtöbben meg literszámra isszák. na??

és akkor most mi lesz... nem iszom kolát ennyi. azért van ennyiféle cucc a világban hogy kedvedre válogass.

2014. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kell enni.. oké.. ez evidens, de azért nem árt, ha az ember tudja az okot is. Jó lenne tudni, mi az az adalékanyag benne, ami szétcseszi az emésztésemet..
2014. febr. 6. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:

gondolom kivizsgálással meg lehet nézetni csak elötte egyél belöle. Nyilván ha félsz h más ilyentöl is bajod lehet akkor érdemes.

de olyan téren felesleges h már az összes mindenségben,még a bio cuccban is vannak káros cuccok hisz az esö és a föld se egészséges amit a bio cucc felsziv,szoval már minden káros amit eszel. A többi pékségben is tele vannak káros cuccal tökmindegy melyikben eszed. max nem lesz töle bajod, vagy MÉG nem lesz tőle bajod.

2014. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
47%
nem a forneti rossz hanem neked van valami allergiád drága tezstvérem
2014. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon érdekes, mert én amióta terhes vagyok, azóta van hasgörcsöm és hasmenésem a fornettitől.
2015. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!