Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Paleo étrendet folytató hízni...

Paleo étrendet folytató hízni akar, miket egyen?

Figyelt kérdés
Ok a betegségem miatt nem ehetek csak fűszermenteset, tejmenteset, gluténmenteset. És még egy probléma, hogy viszonylag pépeset tudok megenni. Áttértem a paleo étrendre, de hogyan hizzak és sűrgősen?

2014. márc. 12. 20:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Csináld a paleot ahogy kell,és ahogy a betegséged javul valószínűleg el is kezdesz hízni. Hogy ez mennyire lesz gyors, az kérdés.
2014. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Zsírt magában, esetleg szalonnát.
2014. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Ok, de mennyiségbe mennyit egyek?

Kókusztejport használok

Reggelire benyomok két főttojást, sűrítésre is tojást használok. Csak szénsavmentes ásványvizet iszok. Sok cukkinit, meg zellerszárat eszek. Darált sertés meg csirke csak párolva. (Kihágás, de muszály csak zsemle pirítva meg egy doboz pilóta piskótatallér.)

2014. márc. 12. 20:57
 4/29 A kérdező kommentje:

Üzenet zsír vs szalonna magában hozzászólónak:

Szia !

Te ezt próbáltad már ? Mert Én borzongok ettől ! Még sütve sem rántottával, nem hogy magában ! Nem hányni, hanem pont hízni akarok !

2014. márc. 13. 13:58
 5/29 anonim ***** válasza:
A zsír nem hizlal... a gyümölcsök viszont nagyobb mennyiségben igen, csak azt nem tudom, milyen betegséged van, és hogy ezt a megoldást a Te esetedben nyugodt szívvel ajánljam-e.
2014. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nekem lenne egy magánvéleményem. A szervezet olyan komplikált rendszer, aminek sajátossága a kívánat. Ha valamit nem kívánsz azt nem eszed meg. Ha erőszakkal tömik beléd, különböző rosszulléteket okoz. Ha azt eszel amit kívánsz a szervezeted idővel helyreáll. Helyreáll az emésztőrendszer, és vele együtt gyógyulni is fogsz.
2014. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Azért egy jó kis nyárson sült szalonna lilahagymával, párolt káposztával nem olyan rossz kaja. :)
2014. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Mint mondottam laktóz érzékenység, glutén érzékenység (Tej meg lisztes dolgok, meg fűszeres dolgok, és zsíros dolgok). Most csak párolva , főzve fűszermentesen étkezem. Nagyon ügyelek arra, hogy ne legyen forró mert akkor igen csak zuborog a belem. Ha csak egy kis tej van benne akkor már két napig majd kinyiffanok. Érdekes a kecskesajtot meg a tofut eddig tudtam enni, de a paleolit étrendbe ez nem fér bele. Bármilyen szénsavastól is "ki vagyok ütve" Teljes alkoholmentesség is.
2014. márc. 13. 15:33
 9/29 A kérdező kommentje:

Most:

Főttojás, Főzve darált sertéscomb, csirkemell. Köretnek Salátacukkini, szárzeller, sárgarépa. Sűrítéshez meg inni kókusztejpor, sűrítéshez nyerstojás. Inni meg csak sima mentes ásványvíz. És minden szobahőmérsékleten, mert ha meleg már baj van.

2014. márc. 13. 15:39
 10/29 anonim ***** válasza:
A hústól is lehet hízni, csak zsírosabb hús kell. Próbáld ki, hogy a csirkehúson rajta hagyod a bőrét, és a sertéshúsból sem sütöd ki a zsírt. Ajánlanám mellé a rizst, de a paleó nem engedi. Valami zöldséget ehetnél hozzá, csak nem tudom, mit.
2014. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!