Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Akik a vegetáriánus életmódot...

Akik a vegetáriánus életmódot választották, azokat mi vitte rá erre? Mit tesztek a szervezet fehérjeszükségletének kielégítéséért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 00:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A sok fehérjével nem árt vigyázni én ugyan nem vagyok vega de fogyózok mindent megeszek csak nem mindegy mikor szénhidrát csak délelőtt igy ételem nem kis része fehérje.Könnyen ragyás lehet az ember tőle a veséknek se tesz jót és ez csak a jéghegy csúcsa.A szója meg -és ezen én is ledöbbentem amikor a dokim mondta- női hormonokhoz hasonló hormont tartalmaz amit a fogamzásgátlók egyik alapanyaga!A sok káros.Ne legyen mindennapos.
2009. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Már egy csomó mindent leírtak a többiek a témáról.

Igazából a fehérjehiány miatt aligha kell aggódnod, inkább a fehérjetöbblet okoz problémákat, ovo-lakto étrend mellett biztosan eleget viszel a szervezetedbe. Nem feltétlenül drágább a vega étrend, kivéve, ha mindent a bioboltól szerzel be. Olvasgass utána, az ajánlott oldalon kívül még nagyon sok jó infót találsz a www.veg.hu oldalon is.

2010. jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

KÖNYV:Torgyán Attila:A tisztulás ösvényén

(Nekem a végső löketet egy-a vágóhídra menő szarvasmarha adta.Vártam a buszt,ők pirosat kaptak,és az az állat olyan valószerűtlenül nézett a szemembe...Két választásom volt:vagy bemegyek a vágóhídra és kiszabadítom őket,vagy egyénileg tiltakozom.Az utóbbi egyszerűbbnek tűnt.Ennek 8 éve)

2010. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!