Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Abból lehet probléma, ha nem...

Abból lehet probléma, ha nem mosom le a citromlét magamról?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam,hogy a citromlé szépíti a bőrt.Elmúlnak a pattanások,kifakulnak az anyajegyek(májfoltok),enyhülnek az allergiás kiütések stb.Immár egy hete alkalmazom ezt a módszert azzal a különbséggel,h. nem mosom le magamról a citromlét 15 perc után.Engem személy szerint nem zavar,inkább üde érzést nyújt!Lehet ebből gond?

2014. máj. 20. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a citromlé savas ezért lassan szétmarja a bőrödet, érzékenyebb lesz mindenre, elvékonyodik, tönkremegy, és ebben nem vagyok biztos de talán fényérzékeny is lehet tőle, szóval pigmentfoltokkal leszel tele egy idő után. Citromlét magában ne használj arcra, inkább menj bőrgyógyászhoz és felír ami kell, vagy kozmetikushoz ha úgy gondolod elég a biokencék használata amit ott beszerezhetsz és rendszeres arctisztítás is. De bioboltban is találhatsz hasznos arcápolókat, krémeket.
2014. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem értem,az interneten pont az ellenkezőjét lehet olvasni.Épp,h. pigmentfoltok ellen is hatásos,mert fakítja azokat.Egy hónap elteltével akár kiemelkedően szembetűnő eredményeket is el lehet érni.Amennyiben tapasztalatból írtad mindezt,akkor köszönöm!(:
2014. máj. 20. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!