Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Paleoval kapcsolatban?

Paleoval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Bulimiából gyógyulok, a paleo vajon segíthet/segített már valakinek? és mit esznek a paleósok reggelire pl, ha semmi gabonát nem esznek? Nrktek bevált? Mmint mert én ha falásrohamom van, cukrot, és szénhidrátot eszek, tehát ha ezeket megvonom magamtól, nem kívánnám többet? (ti kívánjátok? ) :) előre is köszi :)

2014. júl. 26. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
paleo egy marhaság
2014. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem marhaság. Ha, gyógyulsz a bulimiából, az egy jó út. Persze, van úgy hogy kívánom, de nem vészesen..Esetleg, ne tarts otthon!!Már vannak paleos édességek, és nagyon finomak
2014. júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ti mit esztek pl reggelire/vacsira? el se tudom képzelni kenyér nélkül :) és ebédre? krumplit/rizsehet enni? előre is köszi :) am 15/l
2014. júl. 28. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Van paleo kenyér. Itt nálunk vannak főzőtanfolyamok is, ahol sok félét mutatnak be, a csodás konyhában!Én már sokkal ritkábban eszem kenyeret, és nem is hiányzik annyira. Otthon egyél pl rántottát, és vigyél magaddal gyümölcsöt!Aki azt írta, marhaság, annak üzenem, hogy sok étteremben, és "Laci bácsi" konyhájában is van paleós kaja, amit kiszállít a futár..
2014. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A paleo kenyér fos izű. Én inkább valami tükör tojást ennék vagy valami olyat ami nagyon rövid idő alatt elkészül. Ja és egészséges embereknek nem ajánlom a paleo étrendet hanem sokat sportoljanak és bármit ehetnek!

Sajnos nekem is paleo kaját kell ennem :'(

2014. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!