Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a paleóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kedves Paleósok!

Van valaki, aki azért kezdett el paleózni mert pattanásai vannak? Ha igen, akkor mennyi idő után látszódott az eredménye? Emellett teljesen eltűntek a pattanások, vagy csak kevesebb lett, ritkább jönnek ki..stb?

Olvastam neten innen-onnan, hogy volt, akinek 1,5-2 hónap kellett, másnak 4 hónap. Én kb. 1 hónapja csinálom, és az első pár hétben nagyon nagy változást tapasztaltam, aztán most pár napja megint jönnek elő apróbbak. Én arra gyanakszom, hogy a gyümölcsfogyasztásommal van valami baj, hiszen abban is van cukor, és még ha természetes is, nagy mennyiségben nem jó. Szóval ti mennyi gyümölcsöt esztek egy nap? Emellett én mazsolát szoktam enni mandulával, török mogyoróval..stb, de mazsolából kb. mennyit szabadna fogyasztani egy nap? (pl. egy maréknyit?)

Köszönöm a válaszokat előre is. És kérem, hogy csak paleósok írjanak!


2013. szept. 2. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Mióta nem eszem mindennap gyümölcsöt ,elég szépen elmúlt.
2013. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Túl sok aszalt gyümölcs nem jó...egy kicsi okés.

Nehéz megmondani mennyi az annyi.

Eleve magból is max 1 kis marákkal szabad megenni naponta. Aszalt dolgokból meg tényleg keveset, főleg ha rendszeres hogy ilyet eszel.


De nem vagyok biztso, hogy ettől jöttek ki a pattanások.

Nem lehet hogy valami olyan kész terméket kezdtél enni, amiben glutén, vagy tejtermél volt?

Tudod, kb mindenbe tesznek :-/

2014. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!