Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ketogén paleóval kapcsolatban...

Ketogén paleóval kapcsolatban van valakinek itt az oldalon tapasztalata?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék... Azt olvastam, hogy ez a fajta étrend, diéta (nem tudom, hogy minek nevezzem) még hatékonyabb fogyaszt, ez igaz?
2013. febr. 11. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Hát mutass egy embert aki hustól és zöldségtől elhízott
2013. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz. Ketogén diétán vagyok, kérdezz nyugodtan.
2013. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Paleo-ketogén 3 hete. Kérdezz!

Eg. ügyi probléma miatt csinálom. Fogyasztó hatásáról nem tudok beszámolni mert előtte is vékony voltam. Aki valóban rendesen betartja és azt eszi tisztán!!!ami engedett, nem bolti konzerváló szerekkel teli ételeket és társaikat, az csak profitálhat belőle.

Szerintem ne sürgesd a fogyást, hagyd hogy a szervezeted tegye a dolgát, lehet hogy komolyabb problémával kell megküzdenie előbb, és utána indulhAT csak be a fogyás. Nézd a másik oldalát, a bőröd fokozatosan húzódik vissza a saját tempójába és nem kell aggódj az esztétika miatt.

Van erről egy nagyon jó könyv. Ha érdekel privátba irj.

2014. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!