Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A Sparban kapható "bio"...

A Sparban kapható "bio" zöldségek és gyümölcsök tényleg azok, vagy csak úgy ráírják?

Figyelt kérdés

Egyáltalán honnan tudhatnám, hogy az adott zöldség, vagy gyümölcs, amit megvásároltam, valóban nem valami vegyszeres hulladék?


Előre is köszi a választ!



2014. dec. 4. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Még Németországban sokszor bionak adják el a sima zöldséget, gyümölcsöt. Ismerős mondta aki egy nagy német üzletláncnál dolgozott és a saját kezével címkézte fel a sima zöldségeket, bionak. :)

Nagy parasztvakítás az egész.


"vegyszeres hulladék" Minden az, ez olyan mintha azzal foglalkoznál, hogy tiszta levegőt szívj be.

Kitalálták, hogy ezzel a baromsággal foglalkozz, a helyett, hogy igazi problémákkal foglalkoznál.

Sok sikert, az "egészséges" életmódba való belehülyülésbe.

2014. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most miért kell oltani?


Azért köszi a választ, de nem értem minek kell egyből bunkózni. Senki sem mondta, hogy ilyeneket eszem, nem lenne rá pénzem, csak kíváncsi voltam. Ennyi.

2014. dec. 4. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Most már hiába mentegetőzöl..vegyszeres hulladék mi? :)

Ugyan már...

2014. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áh hagyjuk, idiótákkal nem állok le vitatkozni, de gondolom nem nézted meg mennyibe kerülnek ezek a termékek, és ezek szerint a magyar átlagkeresettel sem vagy tisztában. Köszönjük Emese.
2014. dec. 4. 22:41
 5/5 ayattn válasza:
Én dolgoztam olyan helyen ahol "bio" zöldséget termesztettek! ugyanúgy megbetegszik a növény mit a nem bio gazdálkodásban, és ugyanúgy permetezik! Legfeljebb nem idegméreggel hanem szapppannal, de a csomagolásra rá van írva hogy a szedést csak 3-4 nap mulva végezzék el! Tehát tényleg sok sikert hozzá! Termessz magadnak otthon, amennyiben van rá lehetőség! Kissebb mennyiségben a lakásban is lehet!
2014. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!