Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legdrágább, legbizton...

Melyik a legdrágább, legbiztonságosabb fogamzásgátló? Szeretnék hízni kb 5kg-t, (hátha megnőne tőle a cicim ismert utálom h pici) de nem többet és minél természetesebb összetevőkből álljon.

Figyelt kérdés
KÉRLEK SEGÍTS HA TAPASZTALT VAGY EBBEN A TÉMÁBAN KÖSZÖNÖM ELŐRE IS . ÜDV MINDENKINEK :)

2013. okt. 25. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Csak azért ne "mérgezd" magad fogamzásgátlóval, hogy hízz és nőjön a cicid.
2013. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek. Ráadásul nem is biztos,hogy lesz ilyen hatása.
2013. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló minden, csak nem természetes. Mesterséges ciklust produkál. Az se biztos, hogy hízol tőle, főleg mellre...
2013. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha hízni akarsz, akkor egyél kalóriadús ételeket, és lehet, hogy így a cicid és fog nőni. Viszont csak akkor használj fogamzásgátlót, ha tényleg fogamzást kell meggátolni, és persze, ha orvos írja fel!!! De erre a célra meg a legjobb az óvszer, azt nem kell felíratni.
2013. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Frászt biztos! Én 16 évig szedtem nem híztam és a mellem sem lett nagyobb (sajnos). Minimális hízás elképzelhető főleg az elején,mert fokozza a vízvisszatartást. De amikor abbahagyod a tablettát ez a víz ki is ürül.
2013. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy egyébként is szükség van rá, csupán emiatt hogy hízzak nem szedném. :) Tudtok ajánlani valami jót?
2013. okt. 25. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igazán szomszéd,stb. ajánlására megy. Elméletileg mindenkinek az "alkatához",korához megfelelő a legjobb. Ezek alapján van akinek szüksége van magasabb hormonszintű,kombinált tablettánál eltérő hormonarányú gyógyszerre. Ami nekem jó lehet,hogy neked nem lesz az.
2013. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De mégis nektek melyik vált be? Azért itt érdeklődöm, mert a nőgyógyászom nem is vizsgált meg mielőtt felírta . Ez milyen szerintetek? Mondjuk lehet ki kellett volna nyitni a számat hogy :- Mégis ezt mi alapján választotta doktornő?! Hihetetlenül tróger a magyar egészségügyi ellátás.Sajnos ez az igazság.
2013. nov. 11. 10:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem csak itt működök így. Az állami egészségügyben máshol sem olyan alaposak az orvosok,mint magánorvosként. Ennek talán a legnagyobb oka az,hogy egy állami rendelőben napi gyakran 60-80 beteget képtelenség megvizsgálni,elbeszélgetni vele. Így általában csak azokat vizsgálják,akiknek panaszai vannak.
2013. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!