Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha úgy élek (torna, sport,...

Ha úgy élek (torna, sport, táplálkozás, diéta, vízfogyasztás, vitaminok, stb, . Terén) mint Madonna, akkor én is élhetek sokáig egészségesen, betegség-mentesen, lehetek sokáig fiatal?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 17:11
 1/5 A kérdező kommentje:
hahó... vakaki???
2015. jan. 2. 14:38
 2/5 anonim válasza:
ezek mind nagyon jó dolgok, sőt, élj is egészségesen, de Madonnának is voltak szerintem plasztikai műtétei :D
2015. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi:)


végre vki írt :)


oké, a plasztikai műtét, ez igaz, akkor ..fiatalság helyett talán csak fiatalosan leszek ...


de akkor így én is egészséges leszek és betegségektől mentes???


csak mert nálunk voltak mindenféle betegségek a rokonságban (rák, szívroham, cukorbetegség, agyérgörcs, stb)


akkor is így lesz??


ha Madonnának sikerült (ugye az ő anyukája is beteg volt) akkor nekem is sikerülhet??

2015. jan. 2. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ne téveszd szem elől, hogy Madonna génállománya, vércsoportja, fizikai felépítése, stb nagyon eltérő lehet a tiédtől. Ezért nem biztos, hogy ami neki jó, az neked is 100%-ban be fog válni.

Persze vannak az életmódjában nagyon hasznos elemek, amiket mindannyiunknak követni kéne, pl. az önfegyelem: rengeteget edz, nem nyafog, nem mulasztja el az edzéseket. Nyitott az újdonságokra, és sok mindent kipróbál magán. A táplálkozása szintén önfegyelemről árulkodik: csak azt eszi, ami az étrendjén szerepel, vagy ritkán vét kihágásokat. Így lehet a topon maradni 20-30 évig.

Viszont ő egy elismert, gazdag híresség, akinek a külseje a megélhetése tulajdonképpen. Retusálatlan képeken látszik, hogy az idő őt sem kíméli. Amellett voltak plasztikai műtétei, kerüli a napot és rendszeresen jár olyan bőrgyógyászokhoz, akik botox-szal és a legújabb eljárásokkal fiatalítják a bőrét súlyos dollárezrekért. Ő tehát szerintem csak 50%-ban köszönheti külsejét az életmódjának.

2015. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha távol akarod tartani magadtól a betegségeket, javasolnék neked egy könyvet. Most mér csak antikváriumban lehet szerintem megtalálni vagy netről PDF-ben letölteni, de nekem sokat segített. Az én génállományom se mondható túl jónak, Anyukám is rákban halt meg ezért a könyv utasításait, mint a szentírást betartom. Ez a könyv Ferencsik István: Betegség és fájdalom nélküli élet c. könyve.

Ez az egészségben fog segíteni, de az öregedés már genetikán múlik. Az én Anyukám pl. 40 éves koráig semmit nem öregedett vagy ráncosodott, utána pedig 2 év alatt behozta. Mivel én is erre számíthatok, anyagi lehetőségeimhez mérten már most járok különböző kezelésekre (pl. mikrodermabrázió) és nem sajnálom a pénzt a tökéletesen bevált krémekre (M&D, Annemarie Börlind).

Remélem találsz hasznos információkat abban, amit fent írtam :)

2015. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!