Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mire lehetek erzekeny?

Mire lehetek erzekeny?

Figyelt kérdés
1 hónapja kb probalok egészségesebben élni.Kokuszolaj napraforgo olaj helyett,eritritol cukor helyett,es teljes kiorlesu buzaliszt a finomliszt helyett.Na most az utobbi egy hetben elegge megnottek a gazok bennem,ez abban merül ki,hogy egy nap sokszor szellentek,holott regebben volt olyan nap mikor nem is.2 teaskanal eritritolt eszek egy nap,attol szerintem csak nem,vagy van valami extrem eset? Kokuszolaj volt 1 hete a sutikbe mert volt unneples,lehet hogy akkor sokat ettem es igy most az miatt? Mert elotte ugy emlékszem birtam,nem emlékszem ilyen esetre h gazoltam miatta.De lehet az új liszttol, azt is kb 1,1,5 hete használom, lehetseges,hogy a teljes kiorlesu liszt? Nem tudok rajonni,mitol lehet,de igy nem nagyon szeretek kozossegbe jarni..

2015. jan. 26. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,az eritritol okozhat bélgázokat,hasmenést. A teljes kiőrlésű liszt is,mert már azt is hamisítják.Próbáld ki a kókuszcukrot,az a legjobb.
2015. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a teljes kiőrlésű liszt a gluténérzékenyeknél még ártalmasabb, mint a finomliszt.

nézess utána, h gluténérzékeny vagy-e, mert elég sokféle szövődménye van.

2015. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!