Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » 100%-os illóolajat keresek...

100%-os illóolajat keresek házi krém előállításához. Melyik a megbízható minőség elérhető áron?

Figyelt kérdés

MediNatural-l tudtok valamit?

[link]

Neuston-ra azt írják 100%-os de gyanúsan olcsó.....akkor ez nem ajánlott kozmetikumokba?

[link]

Vagy érdemes körülnézni inkább drogériákban, bioboltokban? Drágábbakat persze találtam, a Manna kozmetikumoknál is van választék bár szerintem az ő áraikban benne van a reklám ára is.



2015. márc. 18. 06:07
 1/6 anonim válasza:

Szerintem ami 100%os illóolaj és rá van írva, hogy használható krémekbe, akkor nem kell félni tőle.

Én a krémekbe valót is simán csak drogériában, auchanban veszem meg, nem olcsók, de szerintem ez a nagy bioökoenergiavonalfelettpréseltükstb dolog jó sok pénzt tesz rá, ha bioboltokban veszed. Legalábbis és ezt vettem észre a krémalapanyagokban.

2015. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
En odavagyok a Medinaturalert, csak ajánlani tudom :) szerintem minőségi, es megeri az arat :)
2015. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A medinatural nekem is szimpatikus és nem horribilis az ára sem. Kipróbálom. Neuston van már de kicsit tartok tőle, hogy krémbe keverjem....igazából elhasználom tisztítószerekbe és párologtatásra, szóval kárba nem vész :)
2015. márc. 20. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Mannát ajánlom.
2015. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A neustonos termékek nagyon jók és az ára is jó.
2016. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A MediNatural megbízható márka, páratlan minőségben!
2017. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!