Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha egy hétig krumplit, zöldség...

Ha egy hétig krumplit, zöldséget és gyümölcsöt eszek tiszta lesz az arcbőröm?

Figyelt kérdés
Tehát az érdekelne, hogy ha egy, két hétig csak ilyen dolgokat eszek, akkor lehetséges hogy szebb lesz az arcom? Mert tudom hogy ez még a tinikor átka (17 vagyok), de már rengeteg lemosót, krémet, mindent kipróbáltam. Otthoni praktikáktól kezdve a kozmetikuson keresztül a bőrgyógyászatig bezárólag. De az eredmény ugyan az. Vagyis semmi. Érdekelne hogy ezzel elérhetek-e valami csekélységet. Köszi.

2015. okt. 4. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy a bőrgyógyász ne tudna vele mit kezdeni.

Ezektől a kajáktól nem lesz javulás.

2015. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Krumpli helyett inkább hüvelyeseket és párolt zöldséget ennék, illetve a fehérjére nagy szüksége van a bőrnek is, ezekben pedig mondhatni semmi nincs, a krumpli egy nagy adag keményítő, és alig van benne tápanyag.

Én azt vettem észre, hogyha kevesebb szénhidrátot eszek, akkor kevésbé pattanásos a bőröm.

Szóval sok zöldség, gyümölcsöt is lehet, de ne sokat, mert cukros. Napi 100 gramm zsírszegény sajtot megehetsz.

Egy kevés dió, párolj cukkinit, zöldbabot, karfiolt, brokkolit, zsiradékként használj kókuszzsírt. A zsírra szükség van, de persze nem túl sokra. A fehérje megvonásnak viszont semmi értelme. A szénhidrát pedig túl sok lenne egy ilyen étrendben.

És nagyon fontos, hogy napi 3 liter vizet igyál meg, mert lehet, hogy a felgyülemlett salakanyagoktól olyan a bőröd.

És a zöld tea is nagyon jól tisztít.

2015. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ViperousElk válasza:
Zöldség ,gyümölcs,fehérje. Ez igen fontos.Láttam,hogy azt írtad, hogy mindenféle lemosót,krémet,stb használtál.Szerintem nem kell 2 hétig csak ezeket enned.Az arcodat naponta 2 szer mosd meleg vízzel(ha nem suliban, de otthon),és nem tudom igazából hogy mi a szitu, de az biztos, hogy a csokoládé irritálja ilyen korban.Mármint a kakaóvaj. Fehércsokit lehet.Mosdás után dörzsöld meg frottír törcsivel.Kb. 1 hét és jobb lesz(nekem jobb lett).Remélem segítettem.:) Én szoktam ezt is használni mosdáskor: [link] de nem kell...ha nem akarod...
2015. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ami nekem nagyon sokat segített az a körömvirágos hintőpor. Az étkezésben egyetértek az előttem szòlókkal:)
2015. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ami nekem segített a teljes tejmentes étrend. nem vizsgálták a tejallergiámat, de valószínűleg van / volt (mivel nem fogyasztok, most tünet sincs). a sok zöldség, és gyümölcs csak jó lehet, de lehetőleg frisste, nyerset, ne konzervet, főleg gyümölcsből ne, mert cukrozott. a dobozos leveket felejtsd el, csak vizet igyál.
2015. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van direkt erre egy ilyen diéta amit a vegánok követnek, a neve Starch Solution. Az a lényeg, hogy magas keményítőtartalmú ételeket kell enni és tényleg kitisztul a bőr. Van is erről könyv meg ilyesmi. Orvosi magyarázat van rá, hogy miért ennyire hatékony, de ezt nem tudom elmesélni mert nem vagyok orvos. De ha érdekel nézz utána, angolul van róla sok infó. :) Zsíros, olajos, sós ételeket kerülni kell, valamint a tejtermékeket is mert sokaknál az vált ki pattanásokat.
2015. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már diétát kérdeztél, én két-három hétig csak a tejtermékeket hagynám el. De az összeset! Próbáld ki. Nekem ez segített. Minden mást ettem, és a tejtermék elhagyásával fokozatosan megszűnt a pattanásosságom.
2015. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!