Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az tartós fogyás lenne, ha 1...

Az tartós fogyás lenne, ha 1 hétig csak zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok?

Figyelt kérdés
Gyosan vissza jönne az egész?

2015. ápr. 22. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy visszajön gyorsan. Ugyanis egy hét múlva úgy veted majd rá magad bármire, ami nem zöldség vagy gyümölcs, mintha most szabadultál volna a koncentrációs táborból.
2015. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem lenne tartós, mert a szervezeted éhezne, nem kapna megfelelő mennyiségű kcal-t. Egy hét után meg, ahogy azt előttem írták, valószínűleg farkaséhség törne rád. Egyed a zöldséget, gyümölcsöt, ha szereted, de mellé egyél sok fehérjét, halat, húst, tojást.Néha ehetsz olajos magvakat is mértékkel és rizst is. Nem kell egyhangúnak lennie, és semmiképp ne menj az alap kcal szükségleted alá. Ja és a legfontosabb: mozogj rendszeresen!

Na, így már jóval kevesebb az esély, hogy visszahízz!:)

2015. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"tartós"

"1 hétig"


Ezt te sem gondoltad komolyan, ugye?

2015. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 banánban annyi kalória van, mint 100 g csirkemell és hozzá 100 g zöldség. Ja, és még fehérje is van ezekben.
2015. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából 2 banánban jóval több szénhidrát van, mint 100g csmell + zöldségben.
2015. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, nyilván saccperkábé mondtam, a lényeget remélem, hogy a kérdező értette.
2015. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak még drámaibbá akartam tenni számára, nem szurkálni akartalak, bocsi!
2015. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!