Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha fáj a gyomrom mien teat...

Ha fáj a gyomrom mien teat ihatok es miit eheteek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Sürgősen hívj egy maaaaaagyartanár!
2015. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, mi miatt fáj a gyomrod s milyen az étrended... Én eléggé egészséges vagyok, csak félreevéstől fájhat a gyomrom, ilyenkor érezni szoktam, hogy semmit sem kívánok vagy bármit tudok enni, csak nagyon zsíros és extrém szénhidrátszegény legyen... Míg másoknál ugyanez fordítva van, plusz ők megbetegednének az én étrendemen, én az övéken, hasfájáskor pedig katasztrófa lenne a másiké... Olykor a szervezet közbelép s úgyis kihányod, ha rosszat eszel, felesleges próbálkozni.


Gyógyteát mindig ihatsz, bár nem tudom rossznak tekinteni a többit sem, én ilyenkor feketeteát és kávét kívánok, de általánosan nem tudom, hogy ezek kire mikor hogyan hatnak.

2015. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MissBenett válasza:
Addig is, amíg nem biztos, hogy gyomorrontástól vagy vírustól fáj, nem jársz rosszul ha fekete teát iszol cukor nélkül, és háztartási kekszet rágcsálsz, esetleg sima sós kiflit. A szokásos főtt krumpli pusztán sóval, amit még tudok ajánlani, én is ezeket fogyasztottam az elmúlt napokban szintén gyomorfájás miatt, plusz szedtem probiotikumot. Jobbulást!
2015. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha lehet inkább háztartási kekszen és sima teán vagy szénsavas kólán kívül mást ne igyál/egyél :)
2015. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Nekem 15 éven át fájt a gyomrom folyamatosan, valamint refluxom is volt. Annyira hogy savlekötőket, meg néha fájdalomcsillapítót kllet szednem. és aludni sem tudtam soha jól, meg egyes pózokban egyáltalán nem.

A kivizsgálásokon soha nem találtak semmit sem.

Kb. 2 éve abbahagytam a kávézást teljesen, a teázást is.

És a legrosszabbak a pezsgőtabletták, az tele vannak gyomorfalat szétmaró ipari citromsavval.

Mikor ezeket kiiktattam az étrendemből, rá egy hónapra elmúlt a gyomorfájásom, és már két éve egyszer sem fájt azóta.

Pedig előtte a poklot is megjártam vele.

2015. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kamilla tea
2015. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!