Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tiszta ideg vagyok. Szörnyüség...

Tiszta ideg vagyok. Szörnyüségek törtênnek velem fontis helyre megyek emiatt idegeskedem. Már bevettem 7 szem nyugtatót de a gyomrom most is mingyárt kiszakad az idegtöl szorít a melkasom szorít a szivem bizsereg, fáj a fejem. Beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Mivel nyugtassam meg magam? Nem vagyok emos.

2015. okt. 20. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha olyan helyre mész, ahol írnod kell, akkor megértem, hogy félsz...
2015. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem több nyugtatót semmiképp se vegyél be! Mi az, ami bánt, mi miatt idegeskedsz ennyire? Vagy ilyen típus vagy? Voltál már kivizsgáláson pszichiáternél? Kevés az infó...
2015. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyugodt természetű vagyok. És ha megbocsátasz inkább nem írom le a bajt mert nyagyon személyes.
2015. okt. 20. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, biztos az idegtől írsz olyat, hogy "mingyárt". :D
2015. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet már a 7 szem nyugtatótól vagy rosszul, ennyi nem szabad bevenni. Többet ér egy kis jógázás, meditáció.
2015. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a megfelel nyugtatót vetted be. Ilyet kellene:

[link]

2015. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem is érdekel a te személyes dolgod, de te hoztad elő. A fogalmazásod viszont pocsék. Elhiszem, hogy emiatt ideges vagy...
2015. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla hogy tiszta ideg voltam.
2015. okt. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!