Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Igy lehet sulyt tartani majd?

Lambertasszisztens kérdése:

Igy lehet sulyt tartani majd?

Figyelt kérdés
Szval meg ketto kilot kell hiznom mert tulzottan sovanyra fogytam aztan most az egeszseges kell elernem. Hizasra hajlamos vagyok foleg comb tajekra. Egeszseges szenhidratos,zoldseges,gyumolcsos etrenddel lehet majd sulyt tartani? 17/l

2016. máj. 1. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

leírom, hátha rosszul látok...


szóval azt olvastam, hogy..."még kettő kilót kell híznom, mert túlzottan soványra fogytam...".."hízásra hajlamos vagyok"...


nos, nem kell a hízásra gyúrnod, a szervezeted úgyis megbüntet...pláne ha ilyen hülyeséget csinálsz, hogy túlfogysz...


amúgy a zöldséges-fehérhúsos állandó diéta a megoldás, és a kalóraiafigylés...


a napai alap általában 1900-2000kCal bevitel-igény, de ha csak 1800kCal eszel, akkor nyerő vagy...a szervezeted résen lesz, és minden falatot rádrak...


túl fiatal vagy, hogy tönkretedd magad...bár látom, erősen próbálkozol.


tartós diéta az általad felsoroltakból, 1800 kCal max.óvatosan a szénhidrátokkal...cukor, alkohol, lisztes ételek felejtve(sütik, tészták, kenyér-péksütik, kekszek)

ha ezt kibírod, akkor nem hízol(túl)

2016. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még kutyát is.
2016. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1800 kCal max. ?? testtomeg es magassag hianyaban hogy tudod kiszamolni, hogy mi a kerdezo egyedi kaloriaigenye???


[link] kerdezo ide beirod az adataidat, es kapsz egy eredmenyt, aztan ide is beirod:

[link] es kapsz megegyet, remelhetoleg ket nagyon hasonlot


Na, ez a szam azt jelenti, hogy a tested mennyi kaloriat eget el ha egesz nap nem csinalsz semmit csak fekszel meg pislogsz.

Vagod? Ennel SOKKAL tobbet fogsz elegetni egy normalis nap folyaman es ha ennyi kaloriat nem eszel meg, akkor csak kibaxol magaddal.


Itt pedig kiszamolhatod hogy mennyit egetsz el egy nap (kivalasztva az aktivitast es a sport tipust, meg a mennyiseget) [link]


Az en BMI-m 1440, de mivel aktivan sportolok 2600 kaloriara van naponta szuksegem. 1800-al levakarnam a falat...


Tovabba, bocsiviki pont hu van egy ingyenes teszt. Csinald meg. Kiderul hogy milyen tipus vagy. Hiaba mondja barki, hogy egyel feherjet, ha szenhidrattipus vagy akkor neked nagyon is kell a teszta meg a tobbiek (persze nem feherlisztbol).


A sulytartassal meg ne foglalkozz. Inkabb azzal, hogy a tukor mit mutat!

2016. jún. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!