Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van itt olyan, aki szintén...

Van itt olyan, aki szintén csak koplalással tud fogyni/súlyt tartani?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nekem semmilyen diéta és életmódváltás nem vált be, mert maximum 2-3 kilót tudtam fogyni velük, többre nem volt elég. Márpedig én kb. 15 kilót szeretnék fogyni, ezért gondoltam, kipróbálok egy nagyon durva diétát, amiben 10-14 napig csak limonádét lehet enni, enni semmit. Utána olvastam fórumokon, és mindenkinek nagyon hatásos volt, és 2-3 nap után az éhségérzet is elmúlt.


Mikor régebben vékonyabb voltam, akkor is csak kínkeservesen tudtam tartani a súlyomat, és gyakorlatilag semmit nem ehettem, pedig sokat sportolok is. Azért nem értem ezt a nagy hízékonyságot, mert ez csak olyan 12-13 éves korom körül jött elő, előtte bármit megehettem, és még sem híztam.


Szerintetek lehet ezt kezeltetni valahogy, vagy marad az életen át tartó koplalás?


20/L


2016. ápr. 11. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet szervi problémád?
2016. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem lehet, h valami mast csinaltal rosszul? Pl tul nagy adag etelek, keves mozgas, vagy hamar feladtad? A lement 2-3 kg visszajott? A limonades dieta total ertelmetlenul hangzik.


En is hizekony tipus vagyok es allandoan vissza kell fognom magam, pl semmi teszta, krumpli meg kenyer nagyon ritkan, csoki meg keksz totalis tabu. Van akinek ez fogyokuranak szamit, en igy eszem kb 8 eve...


Amugy a hormonok miatt hiztal sokat 12-13 eves korodban, ugyanez volt nalam is.

2016. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy te is olyan tipus vagy mint én : nem mindegy miből viszed be a kalóriákat.

Nekem a "sok" ch nem jó,amióta zsírosan étkezem és semmi liszt meg tej azóta röhögve lefogytam,pedig sokat eszek , szalonna,tojás,zsíros húsok és zöldség .

Van ilyen,akinél ezek kavarnak be ,én sem értem pontosan,de én simán stagnálok ha megeszek 150 gramm ch-t ,más meg fogyókúra alatt eszik ennyit ..


Koplalni nem kell ,és kitartóan kell csinálni,próbáld ki,hogy egyáltalán nem eszed a kenyeret,tésztákat (tk sem),abonettet,rizst ,hanem zsírból viszed be az energiát,valamennyi ch azért szükséges,ezért a sok zöldség mellé .

Mellesleg pl 2 kiló egy hónap alatt teljesen normális és egészséges üteme a fogyásnak . Ezek a pár napos diéták semmire nem jók,max kihajtja belőled a vizet,de ennyi ..


Még a pajzsmirigyed én megnézetném a helyedben

2016. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket. :)


A pajzsmirigyem nem jó, de szedek rá gyógyszert már évek óta.

2016. máj. 11. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a pajzsmirigyed nem jó,akkor még erősebben ajánlanám a liszt és a tej kitiltását az étrendből,sok ismerősömnek javultak ettől az értékei,vagy teljesen meg is szűnt a problémája! Második voltam.
2016. máj. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs,harmadik .
2016. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!