Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vega étrendet valaki segíteni...

Vega étrendet valaki segíteni összeállítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok vegetáriánus vagyok lassan 2 hónapja! Eddig ettem ami volt itthon illetve ami kezembe került! Voltam ma egy egezsegtan órán egy munkámmal kapcsolatosan és ott rengeteg érdekes dolgot mondtak ami eleg hasznos volt! Gondolom van köztetek vega,illetve Vegan is aki tudna nekem segíteni összeállítani egy olyan étrendet amiben megfelelő a fehérje %. Mivel élet korhoz képest mindenkinek más más %-ra nem tud senki pontos leírást adni csak kb. Testsúly alapján 25dkg fehérjere lenne szükségem egy nap de mivel versenyszerűen sportolok 25-30 korul is bőven lehet! Nagyon hálás lennek ha valaki tudna nekem segíteni! 14 éves vagyok és lány!:)

2016. máj. 1. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy 125 kilós vagy... 250 gramm fehérje durván sok, inkább csak az elborultabbak, vagy a hatalmas izomemberek esznek annyit...


A vega étrendben nincs semmi különös, nekem túl tág is így, honnan tudjam, miket eszel s mekkora a kalóriaigényed? A fehérje egyszerű, eszel egy csomó állati fehérjét és kész. Ha kevés állati fehérjét eszel, az érdekesebb, de alapesetben az se nehéz, főleg, ha szereted a gabona+hüvelyes párosítást.

2016. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Leírom az én étrendem ami már egy ideje bevált: banán, alma, avokádó, tönkölybúzaszelet (teljes kiőrlésű), krumpli, kukorica (főtt), zabkása (vízzel, gyümölcsökkel), zabpehelylisztből vízből és banánból készült palacsinta, frissen facsart répalé
2016. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!