Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diétás étrendet szeretnék...

Diétás étrendet szeretnék összeállítani. Javaslatok?

Figyelt kérdés

Már mindenhol keresgéltem diétás étrendet, de nem nagyon találtam még olyat, amit be tudnék tartani. Olyanra gondoltam, hogy hétfőtől vasárnapig be van osztva, hogy melyik nap mit eszek és nem nekem kell kitalálni. Tud valaki valami jó étrendet, ami segít is a fogyásban? Összesen 6 kg-t szeretnék lefogyni már nagyon régóta, de sehogy sem tudtam még rávenni magam és az a baj, hogy nagyon sok egészségtelen kaját is összeeszek. Tippeket és tapasztalatokat szívesen fogadok! :)

20/L



2015. máj. 13. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A tippem az, hogy ha nem akarsz változtatni az étrendeden, akkor bármit írunk, nem fogsz változtatni az étrendeden. Ha eddig nem változtattál.. én azért kételkednék abban, hogy egyáltalán akarsz-e.


Mivel nem tudjuk miket szeretsz enni, mennyit, mit tekintesz egészségesnek, mire vagy érzékeny, így nem tudunk étrendet írni.


Ha azt írom fogyassz állatokat és zöldségeket ízéleted szerint elkészítve (nyerstől kezdve átsütött állapotig, de preferáld a nyerset), fűszerezz tiszta sóval, borssal és zöldfűszerekkel ízlésed szerint, kókuszzsírt és állati zsírokat fogyassz.. kalórialimiteden belül próbálj maradni, ha jól eszel akkor ez napi 2-3 (esetleg több) étkezéssel egy idő után túlzott erőlködés nélkül is menni fog...

akkor előrébb leszel valamivel? :)

2015. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csokilány97 válasza:

Reggeli : zabkása ( zabpehelyhez önts vizet és forrald el a levét, én teszek hozzá egy kevés mézet általában )

.

10órai 01 :alma vagy körte vagy akármilyen gyümölcs

10órai 02 : gyümölcs vagy egy szelet müzli (probálj meg kevésbé cukrosat keresni)

Ha nem birsz liszt nélkül élni akkor keress magvas zsömlét ami teljes kiörlésü (1 darabot!) és csinálj szendvicset ( legyen benne tojás uborka paradicsom és 1 szelet felvágott )

.

a kettő között hagyj legalább 1-1,5 órás szünetet

.

ebéd: ha lehet akkor semmilyen lisztes kaja oke? :)

leves: ( tészta nélkül ) Zöldség és hús legyen benne

Főétel: rizibizi-grillezett csirkemell-zöldségkeverék

rakottkel,

.

Uzsonna 01: Itt már hagyd el a gyümölcsöt ugyan is magas a cukor tartalma és estére nem fogja a szervezeted tudni lebontani!!! dobj össze valami salit ( Semmi öntet. semmi majonéz semmi tejföl semmi fejszin semmi!) Nyersen a zöldségek ( paradicsom, uborka, paprika ) vagy pároltzöldség és akkor ehetsz hozzá valami húst amit ne szosszal és ne lisztel ne panirral készíts :))

.

Uzsonna02 ugyan ez :)

.

.

Vacsora: Zöldségleves

.

.

Vacsora 2 : 100 g túró északára :) én izesítés nélkül eszem, mások befűszerezik ( ha tej allergiád van akkor hagyd ki és igyál csak egy teák :))

.

.

.

Diáta idején nagyon fontos a folyamatos folyadékbevitel ! :))

2015. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
CSOKILÁÁÁNY *___________*
2015. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csokilány97 válasza:
Mond :D
2015. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!