Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni, és...

Hogyan tudnék hízni, és rendes étrendet összeállítani?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok. 180 centi magas, de csak 51 kilogramm. Nyár óta fogytam 7 kilót. Most már tényleg szeretnék hízni, mert semmi izom nincsen rajtam, a csípőcsontom kiáll, elég ramatyul festek. És azért az ismerkedéshez meg máshoz is jó lenne ha kicsit jobban néznék ki. Az étvágyam nagyon rossz. Nagyon kevés mennyiséget tudok megenni egyszerre, például ebédre fél csirkeszárny meg egy kevés köret. Sok kamasz ilyen korban elég bőven eszik, én elvagyok napi 2 étkezéssel is. Mit tanácsoltok, hogyan tudnék változtatni ezen? Az orvos alultápláltnak nyilvánított, más szervi bajom nincsen. Köszönöm
2015. okt. 11. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez durva, nem csodálom, ha nincs izmod, ha le kell bontania a testednek, amit csak bír, mert alig viszel be fehérjét.

Nagyon durva a helyzet, ez roppant egészségtelen, nem írnak ilyenkor az orvosok étvágynövelőt, vitaminokat, pszichológust vagy bármit? Én csak egy laikus vagyok, Te pedig szerintem nagy veszélyben vagy :(


Semmiképp nem tudsz többet enni, nagyon enyhe erőszakkal sem (szóval hogy nem kívánod, de tudod, hogy kell és betolod a csirkeszárny másik felét is...)? Több étkezés? Az ételek töménységének fokozása (a csirkében alig van kalória, egy darab zsírosabb húsban is bemenne a fehérje, plusz zsír is, persze jobban is laktat, de hátha a térfogatba köt bele a szervezeted valamiért, nem tudom, annyira abnormális, amit csinál)? Pár szem kesut sem tudsz nassolni, gyümölcslé, semmi?

A mozgás sem hozza meg az étvágyad?

Nem tudom, mivel próbálkoztál eddig, nekem ezek jutottak eszembe.

2015. okt. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!