Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Stevia édesítő mennyire éri...

Stevia édesítő mennyire éri meg, és hol? ( Mennyiért lehet venni? )

Figyelt kérdés

#édesítő ##Stevia
2016. máj. 10. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Norbisat használom, de nem tudom mennyiért van, nem én járok oda vásárolni, csak hozzák nekem. De bejött, nagyon jó édes, nem kell sok belőle, nincs utóíze.
2016. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem borzasztó mellékíze van! Így ha olcsó lenne se érné meg.


Vegyél inkább eritritet! Az tök jó, nincs mellékíze. Fél kiló olyan 1000-1500 körül lehet, Dm-ben is szokott lenni, meg bármelyik bioboltban.

2016. máj. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a kávémba használunk ilyet. A Grossmannban 3 €-ért vettem 25 dekát, az kb félévig kitart.
2016. máj. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, közben erőt vettem magamon, és feltápászkodtam. Megnéztem a dobozt, valójában 75g van csak benne. De a többi stimmel.
2016. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dezire76 válasza:

Érdemes olyat venned, amiben a sztívia eritrittel van keverve. Mind a kettő természetes édesítőszer, 0 kalóriával, vércukrot nem dobja meg, és nem hízlal. Az eritrit remekül befedi a sztívia mellékízét, és ebben a kombinációban igen költséghatékony, mert nagyon keveset kell használnod:

[link]

2016. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!