Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le a derekamról?

Hogy fogyjak le a derekamról?

Figyelt kérdés
van oylan gyakorlat ami kifejezetten a derekamat edzi??? szeretném eltávolitani a párnácskáimat!!minden lehetőséget irjatok ! és előre is köszi a válaszokat....

2014. máj. 25. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a hullahopp karika segített, amikor ilyen gondom volt, Naponta szorgalamasan pörgettem a derekam körül.
2014. máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és bejött ??? mármint lentebb ment a derekad ??? mert ha igen akkor midnenképp ki kell próbálnom :D és nagyon köszi !!!!
2014. máj. 25. 08:04
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Nincs helyi zsírégetés. Ha fogyni akarsz, akkor diétázni kell és mozogni.
2014. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

#1-nél a pont!


Főleg ha nagyméretű fakarika, vagy tömörebb műanyag. Lényeg, hogy súlya legyen.


Ha nincs hulahop karikád, akkor csináld azt, hogy letérdelsz, pontosabban ráülsz a sarkadra. Aztán felemeled a popsid, kiülsz balra a sarkad mellé, majd onnan is felemeled a hátsód, és átülsz jobbra a sarkad mellé. Aztán így tovább jobbra-balra.

Az elején, ha vastag a derekad, akkor még ellent kell tartanod a karoddal, hogy ne dőlj el, de aztán ahogy fogysz, ez majd nem kell, és összefont karokkal is tudod majd csinálni.

2014. máj. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Lement bizony, csak szorgalmasan kell csinálni naponta.

Persze az sem árt, ha nasi helyett esténként répát, zeller, uborkát rágcsálsz. :-)

2014. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahogyan a második írta, NINCS helyi fogyás.

Ha fogysz, akkor a genetikád határozza meg, hogy először honnan és utána honnan. És a fogyáshoz diétára és rendszeres mozgásra lesz szükséged, nem pedig egy-két varázsgyakorlatra.

2014. máj. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Azért csak csináld szorgalmasan, ha nekem használt, akkor neked is fog, én is csak a derekamról akartam fogyni és sikerült.
2014. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Hát ahhoz képest, hogy nincs helyi fogyás, nekem is nagyon szépen lement a zsír a derekamról a hulahoppal.
2014. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
51%

Vannak kifejezett gyakorlatok minden területre! :)

Viszont fontos, hogy egészségesen táplálkozz! Elsősorban javasolt a hullahopp karika, az oldalra ülés + teljes testedzésnél rá tudsz fókuszálni. :)

2014. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
KÖSZI MINDNEKINEK FŐLEG AZOKNAK AKIK A HULLAHOPPOT ÉS A FAKARIKÁT JAVASOLTÁK MINDENKÉPPEN KIPRÓBÁLOM !!!
2014. máj. 25. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!