Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Lehet tőle bajom?

Lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
Ma a boltban lattam cannabis illatu fustolőt, nem volt meggyujtva csak lattam, de a szagát ereztem, mert megcsapott. Nem történt semmi változás miutan ereztem a szagát, csak tudom h a marihuana is karos a szervezetre(oromkozpont eltunik) Lehet valami bajom az ilyen fustoloknek ha csak a szagat ereztem es nem is volt meggyujtva, meg nem is fustolt csak ki volt téve? Okozhatott valami kart a szervezetemben?

2016. jún. 14. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle.
2016. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a marihuánához, csak olyan az illata, különben nem lehetne boltban legálisan árusítani. Ennél még az is károsabb, ha a boltban végigmész a mosószeres-öblítős soron. Nem vagy egy kicsit túl aggódós?
2016. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt ugye nem komolyan gondoltad? Ezt a mellékhatást csak jó sok mariska elszívása válthatja ki, hosszas használat után, mivel a mentális függőség következtében nem okoznak már olyan apró-cseprő dolgok örömet, mint eddig, a fő által nyújtott állapotra vágysz. Attól ,hogy érezted az illatát, semmi bajod nem lesz. Eltöltöttem én két osztálykirándulást is tömény fűszagú szállodában (egyszer mások, utána osztálytársak) és semmi bajom nincs.
2016. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"csak tudom h a marihuana is karos a szervezetre" - nagyon rosszul tudod!


az alkohol a cukor a koffein SOKKAL karosabbak! vagy akar az elozo altal emlitett mosopor/oblito vegyszerek!

2016. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 piriiiii ***** válasza:
Ne legyél már ilyen csacsi.
2016. júl. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!