Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem lessz tőle komolyabb bajom?

Nem lessz tőle komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Egy művészeti órán én vagyok az egyetlen lány, és van egy "srác", aki állandóan velem bunkózik. Egyszer oldalba öklözött, és utánna vagy három hónapig fájt az oldalam, valahányszor levegőt vettem. És nem azért, mert beszorult a levegő, mer' tudom, hogy az nem ilyen. (mellesleg ez a 8=D magasabb is nálam egy fejjel, de egyszerűen nem tudok rájönni, mivel **szem ennyire a csőrét)

#mocskosparaszt
2016. jún. 5. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még mindég fáj az oldalad, akkor menj el orvoshoz vizsgálatra. Egyébként meg meg kell neki mondanod, hogy ha még egyszer hozzád nyúl, akkor szólsz a tanárnak.
2016. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szóltam a tanárnak, de még mindíg bunkózik. mellesleg egyszer nem sokkal azután, hogy megütött, megpróbált megin fölpofozni, de akkor csúnyán fölkentem a falra... bezzeg engem nem mert megmondani a tanárnak. Már nem fáj, csak nem tom, h később vissza tér-e majd.
2016. jún. 5. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!