Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Használta már valaki a Herba...

Nap1 kérdése:

Használta már valaki a Herba Gold által forgalmazott Biyovis nevű aktív balzsam gélt aranyeres panaszokra? Eredményes volt? Miből készül, mert tájékoztatót összetételt nem mellékeltek a csomagoláshoz.

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ne ilyen " csodaszereket" alkalmazz a viszonylag komoly problémádra. Menj el orvoshoz.

Ezen csoda kuruzsló szarok( sicc) meg nem fognak rendes termékleírást adni. Hasonló a Forever élet elikszíres téma is. Menj orvoshoz, vagy patikába , ahol hozzáértőként megadják neked a megfelelő terméket.

ps .: Megnéztem az oldalukat és merőben vicc az egész, hogy csak arról írnak, hogy milyen szipi szupi az egész ( ennek ellenére persze biztos jó valamire ), de az, hogy használók általi jegyzetek is vannak... Kellően röhelyessé teszi az egészet.

Ha rám hallgatsz ezt most elfelejted, vagy kipróbáld persze, de nem fogsz sok reménnyel indulni ezen rögös úton.

2016. júl. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BabiMama77 válasza:
A biyovis aktív balzsamot szülés után is használtam nekem aranyér miatt kellett és gátsebre is ajánlották. Szépen gyógyult és nem gyulladt be a seb az tény, a csomókat két hét alatt nagyjából visszahúzta (lehet hogy mindenképp elmúllott volna?). Az oldalon fenn vannak a leírások le is lehet őket tölteni ha jól emlékszem. A dobozán "standardizált" ginkgo bilobát olajokat meg vitaminokat ír egyébként. Anno én sem kaptam a csomagban semmit mert állítólag nem gyógyszer és ezért nem lehet benne, de ebben nem vagyok biztos. Ha csodaszernek nem is nevezném, de a családban ma már mindenki szereti mert sok mindenre jó ám :) Az előző válaszoló említette a Forever-t, abból az Aloe First-ről hallottam hogy sokaknál bevált aranyérnél, de ez csak tipp én nem használtam. És abban is igazat adok, hogy orvost kell felkeresni, mert az a legbiztosabb!
2018. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!