Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan tudnám elkezdeni a...

Hogyan tudnám elkezdeni a Paleo életmódot?

Figyelt kérdés

Itt tartok: 1 Holnaptól áttérek a sörivásról a száraz vörös borra!

2 Nem nassolok többet ha unatkozom!

3 Kerülöm a fehérlisztet, de akkor miből csináljak téliszalámis szendvicset? (Én nem ragaszkodom a péksütemények izéhez, idáig is csak azért ettem őket hogy ne érezzem magam mindig éhesnek.)

4 na ezt nem tudom ????



2017. febr. 15. 16:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi az hogy a hús hormonkezelt, a hormon vegyszer nem?
2017. febr. 25. 10:16
 12/13 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Én 2016 nov.24.-én kezdtem el paleózni és azóta 23kg-mal vagyok kevesebb! Teljesen kizártam a fehér lisztet,cukrot! Kávét eritrittel és mandula tejjel iszom. Reggelire sonkát,virslit eszem. Ebédre általában húst eszem salátával. De nagyon sok receptet megtalálsz neten és isteni finomak ;) Sok gyümölcsöt és gyümölcs turmixot iszom (ezt általában vacsira). Én nem bántam meg,h áttértem! Eleinte kicsit nehez volt,de most remekül érzem magam! Persze,fontos,hogy sokat mozogj! Én majdnem minden nap mozgok 1 órát munka után! És ilyenkor szokták mondani,h :"biztos könnyű munkát végzek napközben" ....hát nagyon NEM!Minden nap reggel 8tól du 5ig dolgozok egy boltban,árufeltöltés, kassza! És van erőm tornázni,mert nem kényszerből csinálom,hanem magamért!

Minden fejben dől el! Ha te úgy gondolod,hogy kipróbálod akkor ne mások véleményét kövesd,hanem valósítsd meg azt amit te szeretnél! Mert tudod,nincs olyan dolog,téma,amiben mindenki egyetértene!

Én csak 1 példa vagyok arra,hogy igen is sikerülhet ;)

Minden jót és sok sikert!

2017. febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én csak nem akarok ilyen sok sört inni amibe glutén van 23 éve sörözök...
2017. márc. 1. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!