Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Miért létezik paleo kenyér,...

Miért létezik paleo kenyér, paleo csoki, update kakaós csiga és még sorolhatnám?

Figyelt kérdés
Nem értem ezeket. Ha valaki paleo ősember diétát akar, miért eszik "paleo kenyeret"? Miért nem hagyja ki a kenyeret, úgy, ahogy van, elvégre az ősember sem evett olyat? A Norbi Update debreceni töltött káposzta meg Norbi Update kakaós csiga is rejtély számomra. Ezek zsíros, cukros ételek, ha nem akarsz ilyet enni, ne egyél, de minek kell cukormentes csokitortát csinálni? Ne egyél csokitortát ha nem illik a diétádba, ennyi. Az egész úgy tűnik mintha a buta embereket akarnák a pénzüktől megszabadítani.

2017. márc. 14. 03:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy tudatlan elcsapott rendőr hogyan tudna másként milliárdos lenni?
2017. márc. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
A buta embereket akarják a pénzüktől megszabadítani. De ez nem jelenti azt, hogy Ők okosabbak, csupán csak a nagyravágyóbb és nagyra törőbb képességeik erősebbek.
2017. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Én például odafigyelek,hogy minél kevesebb cukrot egyek, ezért helyettesítem a cukrot édesítővel. Hogy miért? Mert 27 éven keresztül ettem az édes dolgokat és rettentően szeretem. Csak azért,mert igyekszem egészségesen (cukor nélkül) élni,nem jelenti azt,hogy hébe-hóba ne kívánnám meg az édes dolgokat. De így a lelkiismeretemnek jobb,hogy nem csalok cukorral.


Ugyan ez van a Paleoval is. Munkatársam paleón táplálkozik és ő magának süt paleo sütit és kenyeret. Az,hogy az ember egészségesen étkezik,nem jelenti azt,hogy minden gond nélkül le tud mondani a megszokott finomságokról,ízekről.

2017. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Végre valaki, aki úgy gondolkodik, mint én! (A kérdezőre gondolok.) Nekem is ez a véleményem, ha valaki fogyókúrázik, diétázik, akkor ne akarjon süteményt enni! Más dolog, ha valaki cukorbeteg, de ez a paleosüti egy kicsit agymegjátszás.
2017. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!