Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Fogyni szeretnek a nyarra,...

Fogyni szeretnek a nyarra, ezekkel a modszerekkel mennyit adhatnek le?

Figyelt kérdés
Igazabol nem a sulyom erdekel hanem hogy ne legyen ilyen undorito hurkas a mindenem. Naponta egy orat folyamatos gyorsabb tempoban edzek elipszis treneren es egeszsegesen eszem, edessegek nelkul mostmar, Egy hete kezdtem es legalabb augusztus elejere normalisan szeretnek kinezni nem szeretnek hurkakat se logo bort. Olvastam hogy ha le is fogynek, a borom logna ezert sulyzot is hasznalok. Szerintetek mit kene meg tennem hogy meggyorsabban elerjem a kivant alakom? Ha kell tobbet is edzek csak nem tudom mit lehetne. Tudom hogy a futast 1.nem birom 2. tonkretesi a csontokat es az inkabb izmosit ninthkgy fogyasztana. Segitsetek legyszives otletekkel mit tudnek meg csinalni. Kritikat is szivesen fogadok elore koszonom :) (bocsanat ha valamit nem irtam helyesen)

2017. ápr. 2. 20:22
 1/1 PaperRabbit válasza:
Futás nem bántja a csontokat. Mondjuk nagy súllyal lehetséges. Amúgy meg személyi edző. Az ért hozzá, összerak egy tervet stb.
2017. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!