Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 éves vagyok 82 kg és kb...

15 éves vagyok 82 kg és kb 170cm magas, zömök testalkatom van, fogyni szeretnék ezt milyen módszerekkel bírnám megvalósítani?

Figyelt kérdés
Ha kérhetném étrendet és edzéstervet egyaránt írjatok le, de olyat ami középiskola mellett is betartható.
2014. febr. 10. 20:05
 1/4 Teutul válasza:
Sportolj rendszeresen, lehetőleg minél több kardio mozgás legyen benne. Étrendben pedig minél inkább kerüld a magas glikémiás indexű termékeket, mint például a tésztát és a krumplit, illetve a cukros üdítőket. Ha valamibe cukrot raksz, pótold természetes édesítőszerrel, például xilittel.
2014. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Teutul válasza:
Egyébként én is túlsúlyos vagyok. 23 évesen most vagyok 172 magas és 91 kg. Amit én csinálok, az a harcosok étrendje és heti két alkalommal másfél óra krav maga edzés. 110 kg-ról fogytam le. Folytatni akarom a fogyást, ezért a harcosok étrendjébe bevettem a paleolit étrendet, de ezt még csak egy hete. A paleo étrenddel kapcsolatban még nem telt el annyi idő, hogy nyilatkozhassak, de egyelőre szimpatikus, jónak és egészségesnek tűnik. Nem mellesleg ahogy hallom, szintén támogatja a fogyást.
2014. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2014. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fiú
2014. febr. 15. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!