Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan lehet jól életmódot...

Hogyan lehet jól életmódot váltani?

Figyelt kérdés
Elkezdtem hosszú kihagyás után újra edzeni járni, és emiatt újraszerveztem az egész életem: kora reggel, munka előtt megyek. Tehát 5-kor kelek, 6:30-ra vagyok a teremben. De borzasztóan megszenvedem, a felkelést, hogy nincs kedvem reggel edzeni, stb. Pedig azt mondják ez hosszú távon energetizál, feltölt egész napra. Én még az elején járok, de mennyi idő, amíg átállok és elkezdem élvezni? Eljön ez egyáltalán?
2018. febr. 24. 12:05
 1/2 anonim válasza:
én is ezt elakartam tervezni, de nekem nem jött be. inkább délután, este felé edzek :) szerintem megfogja szokni pár hónap múlva a szervezeted, akár előbb, ha mindennap ezt csinálod :D
2018. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Akkor menj edzeni, amikor jólesik- ha ez megengedhető munka, egyéb dolgok mellett. pl.: este, délután, délben. Mindenkinek más jön be, ezt tartsd észben. Lehet, hogy a szomszéd Karcsi imád reggel négykor futni menni, de akkor az azért van, mert felbír kelni korán, imádja, hogy nincs senki az utcán, motiválja a sötétség. A Karcsi félék szerint energetizál. De a Marcsi félék a délutáni edzésekre esküsznek. Úgy látszik, te nem vagy Karcsi. Mindannyian mások vagyunk. Próbálj meg más időpontban edzeni, nehogy csak a korán kelés kedvedet szegje és inkább ne menj edzeni soha. Tapasztald ki NEKED mi a jó. Ja, és fontos, hogy fokozatosan változtass.

"Csináld amit szeretsz, és szeresd amit csinálsz"

2018. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!