Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mennyire egészséges?

Mennyire egészséges?

Figyelt kérdés

Mennyire egeszséges az ha a napi kalóriabevitelt le is edzem (mindet). Heti egyszer csinálnám, persze minden nap edzek már rég de ezt mindig is kiakartam próbalni. Ha lehet milyen időközönként.

Ui.: azért nem írtam kérdőjelet, mert úgy nem engedi posztolni a kérdest a gyakorikérdések :D

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. ápr. 1. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindet nem edzheted le mert a szervezeted működése is igényel némi kalóriát. Kevésnek érzem az infot. Minden nagyon függ attól, hogy hány éves vagy, F/L, mekkora a súlyod?

Fiatalon lehet inteziven edzeni főleg ha iskiolapadban űlsz fél napig. Azonban felesleges túlzásba vinni, mert annak az szokott lenni a vége, hogy bele fáradsz, és egy idő után átesel a ló túlsó oldalára.

Nemcsak a kalóriát kell nézni, sokkal fontosabb, hogy tápláló ételeket egyél. Ezek a zöldségek, gyümölcsök, tejtermékek, sajtok, túró, hús félék. Ha nincs túlsúlyod akkor normál mennyiség mellett nem kell számolgatni, inkább egyél jó étvággyal, hiszen az étkezés erről is szól. Jókat eszünk, családi körben ez különösen jól tud esni

2018. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok 161 cm 57-8 (mikor mennyi ruha van rajtam :D) és mindig is próbáltam egészségesen étkezni, de azért becsúszik a csoki meg a chips de hát kinek nem ;) Köszönöm a válaszod! :)
2018. ápr. 2. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!