Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tudnátok segíteni étrendben,...

Tudnátok segíteni étrendben, edzéstervben?

Figyelt kérdés

Kérem csak olyanok írjanak, akik értenek is hozzá!


17 éves lány vagyok, 165-8 cm, 53-4 kg. Én kifejezetten zsírosnak látom magam, emiatt úgy érzem, súlyfeleslegem is van, főleg has és derék tájon.

Tudnék úgy izmosodni hasra, karcsúsodni derékra, hogy hajlamos vagyok oda hízni?

Valamint fenékre mi lenne a legjobb gyakorlat?


Elkezdtem heti 5x edzeni, hétvégéken pihenek. Az edzésterv a következő:

Hasprés, lábemelés, guggolás, kitörések, hátra rúgások, oldalt fekve lábemelés, plankek. Ez kb. 20-30 perc.


Emellett sajnos a kardiót nehéz beiktatnom, pedig szükség lenne, hogy fogyjak hasból. Esetleg futás helyett valami otthon is végezhetőt tudtok ajánlani? Jumping jack jó?


Étrendemet is kicsit megreformáltam, mindennap eszem gyümölcsöt, zöldséget is igyekszem többször a héten, csirkét, tejtermékeket, de sajnos egy héten mindig eszem egy kis nasit is, de igyekszem nagyon minimális cukormennyiséget bevinni.

Csak vizet és filteres teát iszom.

Hogy étkezhetnék még egészségesebben?


Most nagyon motivált vagyok, de vajon mikor lesz látható eredménye is ezeknek?

Hogyan lehetne mindez még effektívebb?



2017. dec. 6. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, szakember ugyan nem vagyok, de a 165/53 teljesen rendben van. Azt mondod, zsírosnak LÁTOD magd és úgy ÉRZED, hogy súlyfelesleged van. Az anorexiások is így kezdik... Nekem saját edzésprogramom és étkezési rendszerem van, mellyel 1 év alatt 98-ról 73 kilóra fogytam le, melyet azóta is tartok, de én 39 éves vagyok és pasi, úgyhogy nálad az én módszereim biztosan nem működnének. Szerintem, neked egy grammot sem kell fogynod, de az edzést és az egészséges táplálkozást a jövőben is tartsd meg (akkor is, ha már helyreállt az önértékelésed). Annyit még tudnék javasolni, hogy a nasi az legyen pl. müzli (a Vitalis Knusper Plus nagyon ízletes), Oikos joghurt, vagy gyömölcssaláta. Nekem ezek ki is elégítik a nass-igényeimet és nem vágyom francia krémesre, vagy Milka csokira... A filteres tea amúgy teljen hasztalan, majdhogynem selejt termék. Vásárolj helyette igazi teafüvet pl. a Big Ben teaházból, vagy a Darlington teaboltból. Cukor helyett pedig mindig használj mézet, sokkal egészségesebb! :)
2017. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

amit csinálsz mi már ovodában csináltuk és rohadtul nem volt megerőltető :D

Én egész nap eszek és soha nem volt rajtam felesleg, mert nem zombiként élem az életem.

A gondolkodáshoz kell a legtöbb energia. Ez tény.

2017. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!