Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az üveges méhpempőben mennyi...

Az üveges méhpempőben mennyi tápanyag marad mire a vásárlóhoz kerül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szezonban érdemes beszerezni de érdekel, hogy az üveges verzió mennyit veszít a tápértékéből ha szezonig nem szeretnék várni.
2019. jan. 26. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért veszítene? Miért változna az összetétele? Steril a cucc, antibakteriális anyag. A kozmikus sugárzástól óvnád?
2019. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okosabb lett volna, ha egy betűt sem írsz le. De hadd segítsek egy kicsit, mert úgy látom a cinikus tudálékosságod mögé nem sok értelem szorult: pl. hőmérsékletre figyelni kell. Ha nincs megfelelő hőmérsékleten hűtve míg a vásárlóhoz kerül, tönkremegy a termék, és ezen az antibakteriális mivolta aligha fog segíteni...Hmm? Azért tettem fel a kérdést, hogy van-e ezen kívül más egyéb szabály amire figyelni kell. A tájékozottság kedvéért inkább méhész válaszát várnám.
2019. febr. 8. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hűtve szokták szállítani. Én mindjárt lefagyasztom, és így végig elhasználható károsodás nélkül.
2019. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Árulnak egyébként méhpempős mézet is, amit viszont nem hűtve szállítanak, és az ilyen termékekkel szemben erős fenntartásaim vannak.
2019. márc. 2. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!