Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyton éhes vagyok, üres a...

Folyton éhes vagyok, üres a gyomrom?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen tápanyagban gazdag ételeket eszek 1-2ora múlva már üres a gyomrom, mintha kiakarna lyukadni. Tojás,zabkása után is ez volt.Pedig ezek azok az ételek, amiknek telíteniük kéne nem? Inni is szoktam rendesen, bár olyan mintha az csak rontana a helyzeten. Nagyon rosszbígy hogy folyton az evéssel vagyok elfoglalva, nem szetetnék 2oránként enni (pedig lenne hova híznom) Mások simán kibirják ebédig, nekem meg már kopog a szemem. Valaki tudja mi lehet ennek az oka? Mit lehet ellene tenni?

2019. jan. 10. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el a szénhidrátokat (zabkása). Egyél reggelire szalonnás-kolbászos tojásrántottát. Meglátod, hogy ebédig nem fogsz megéhezni!
2019. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

itt írnak róla

[link]

2019. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A rossz szénhidrátokat már elhagytam (péksüti,fehérkenyér).A zabkásában a szénhidrát felszivodása olyan,hogy sokáig teltségérzetet ad, szóval nem kéne h éhes legyek töle jó néhány óráig. De sajnos nem ez a helyzet és a tojás se jött be.
2019. jan. 10. 14:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem ennék folyton, hanem éhes vagyok és nem csak ugy gondolom hanem rendesen fizikai jelei is vannak.
2019. jan. 10. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokat eszel, és sokat fogysz?

Sokat vagy ideges?

Kidülled a szemed?

Erősen izzadsz?

Ha igen, akkor túlműködik a pajzsmirigyed.

2019. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!