Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék egy új cső modot....

Szeretnék egy új cső modot. Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Eddig egy Ehpro Armor Prime modot használtam, viszont 1 év után drasztikusan el kezdett róla kopni a festék valamint az útóbbi 1 hétben a gombja sem megfelelően érzékel (Már a megvételénél is elég furán működött).

Mivel egy Innikon zenith tankot használok ezért jó lenne egy nagyjából 25 mm-es átmérővel rendelkező tankot találni, valamint ami nekem nagyon tetszett az armor prime modban, hogy végtelen egyszerű.

Tehát nem volt rajta semmiféle kijelző csak 2 darab led melyek az akku töltöttségét jelezték és csak egy darab tűz gomb az oldalán. Tulajdonképpen ehhez hasonló szerkezetet szeretnék ismét vásárolni, csak jóval tartósabb kivetelben. Ami számomra fontos lenne, hogy cső mod legyen, legyen rajta led ami az akku töltöttségét jelzi és lehetőleg 25mm körüli átmérővel.

Valamint ha esetleg konkrét modokat nem tudtok javasolni esetleg 1-2 megbízható márkát és vagy boltot és szívesen látnék.


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. aug. 2. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Azt javaslom, hogy szokj le a cigiről, ha élni akarsz!
2019. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért ragaszkodsz a mechanikus modokhoz? Igaz a mai mech-ek jórésze rendelkezik védelmi chippel, de engem megölne az ideg, ha nem tudnám konfigurálni.


Plusz az igazán jó mechek (nem tudom, hogy mitől jobb az egyik, mint a másik anyagfelhasználáson túl) eszméletlen drágák. 100-200-300+ dollár is lehet és hiába az árcédula, nem strapabíróbb egyik se a másiknál...


Én mindenképp regulárist ajánlanék, ha márkán belül maradunk most hirtelen egy EHPRO Cold Steel-t találtam, ami egész jó lehet. Igaz ez még előrendelésben van.


Ha még "cső-jellegűbb" modokat keresel, akkor ezeket találtam még:

- Rincoe Mechman

- Teslacigs Punk

- Joyetech ULTEX

- EHPRO 101 Pro

- Uwell Nunchaku


Remélem tudtam segíteni.

2019. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Malodorous


Köszönöm az ötleteket!

A kérdésedre válaszolva én egy Joyetech Ego Aio-val kezdtem és nagyon megtetszett, hogy nincsenek rajta sem fölösleges gombok, sem pedig számomra felesleges beállítások és kijelzők. Engem pont az fogott meg ezekben a cső modokban, hogy végtelen egyszerűek és nem kell állítgatnom rajtuk semmit. Továbbá láttam én is nagyon sok tetszetős modot amin még a háttérképet is lehet variálni, de nekem nem tamagotchi kell, hanem egy egyszerű készülék amibe beleteszem az akkut, rátekerem a tantok és szívhatom! Én nem vagyok túl nagy megszállottja ezeknek a variálható-e cigiknek. Nekem csupán egy modom van és egy tankom. Én az íze miatt kedvelem és nem azért mert kisebb-nagyobb füstöt tudok vele produkálni. Remélem sikerült némileg kielégítő választ nyújtanom a kérdésedre és még egyszer köszönöm az ötleteket!

2019. aug. 5. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!