Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell cigizni?

Hogyan kell cigizni?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni a cigit, de bennem van az a félelem, hogy megfulladok vagy valami rossz fog történni, amikor először kipróbálom. Nem kérek okoskodó válaszokat légy szíves, aki tud segíteni az írjon csak.

Nincs semmilyen cigis ismerősöm, hogy ő ott legyen velem és "vigyázzon rám". Apám cigizik csak. Nem menőségből akarom se semmi, csak már kívánom.

Esetleg, ha tudtok abban is segíteni, hogy miért van az, hogy kívánom, hogy kipróbáljam stb, de amikor odajutok akkor félek és nem merem az is jó lenne:) Tapasztalatokat, saját sztorikat is írjatok, ha tudtok:)



2019. aug. 12. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg apád
2019. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Én dohányos vagyok sajnos pont emiatt mert én is ki akartam próbálni. Mára már abba se tudom hagyni. Semmi értelme büdös vagy tőle stb. Hidd el nekem hogy nem kívánod akkor nem is tudnál nem cigizni ha annyira kívánnád. Felesleges.

De te tudod fogod és beleszívsz de ez szerintem nem olyan nehèz.. inkább letenni nehéz.

Mikor elsőnek beleszívtam nem volt semmi csak köhögtem kicsit.

2019. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyújts rá, szívj bele egy mélyet és vegyél egy lélegzetet a szádon. Először életedben érezni fogod, hogy van tüdőd és hogy amit oda leszívsz, az nem oda való. Azután lassan megszokod. Sokadik szál után. 20 éve dohányzom de lassan elég volt mert irdatlan drága. Valahogy leteszem remélem.
2019. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Inkább sehogy.
2019. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Úgy kell hogy beveszed a szádba a cigit és a végét meggyújtod aztán beleszívsz és veszel egy levegöt is így tüdőzöd le és ennyi

Ezt ismételgeted...

2019. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Elmúltál 18?
2019. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!