Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagyimnak ecigit szeretnék,...

Nagyimnak ecigit szeretnék, segítség?

Figyelt kérdés
Mennyivel olcsóbban jön ki, mint a sima 1200Ftos cigivel? Milyet érdemes venni? Slim cigit szokott szívni.

2019. aug. 14. 10:29
 1/5 Vattacukor14 válasza:
30%
Szerintem megérné, mivel az nem károsítja annyira a tüdőt és egészségesebb
2019. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

"Szerintem megérné, mivel az nem károsítja annyira a tüdőt és egészségesebb"


Nem-e? Hova szívod? Tüdőbe. Mit szívsz? Előállított nem természetes vegyi anyagot. Károsabb, mint a dohány.


Inkább iqost vegyél. Az dohányt melegít és dohányparat szívsz be. Nincs kátrány és kevesebb a káros anyag.


Az ecigit mellőzd inkább.

2019. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vattacukor14 válasza:
jo nem kell mindjart letamadni
2019. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Látom megfertőzte a dohánylobbi a kedves kettes agyát, ne foglalkozz vele, kedves kérdező. :D

Egyelőre egy kutatás sem bizonyította azt, hogy az ecigi káros lenne, az, hogy "felrobbant" meg "FELTÉTELEZHETŐEN meghalt tőle" az írtó kevés.

Válaszolva kérdésedre: Igen, sokkal olcsóbb lenne neki, és 95%-kal egészségesebb is. Az igazi átvágás az az IQOS, nem pedig az ecigi.

Milyet érdemes venni? Ez attól függ, hogy mennyit szív és milyen erősségűt? Mivel öreg, ezért nem hiszem, hogy kell neki mindenféle villogós, kijelzős, ultramodern bluetooth-os cucc. Bőven elég neki egy AIO, amit tölt és szívja. :)

Tudom ajánlani a Joyetech AIO-ját, van ebből si sok féle, de a sima AIO tökéletes lesz neki. Annak a tetejét lecsavarod, feltöltöd liquiddel, aztán este rádugod töltőre, és akár hiszed akár nem, nem fog felrobbanni, nem fog kigyulladni, nem lesz belőle atombomba, stb.

Kb 3 hetente kell majd benne porlasztót cserélni, de az sem lesz bonyolult, nyugi.

Ha naponta 1 doboz cigit elszív, akkor minimum 6 mg-s nikotint ajánlanék bele, mivel az egy MTL készülék, teljesen nyitott levegővel.

2019. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

Én már kb. 2 éve szoktam át az ecigire, most 22 éves vagyok.

A többi ecigis társammal ellentétben engem sem érdekel hogy villog vagy mit csinál. Nekem az a lényeg hogy minél egyszerűbb legyen, és megfelelő mtl hatásu legyne. Régen volt aio ecigim de az elég macerás, egy idősebb embernek meg mégnehezebb.

Most én ilyet használok:


[link]


ez azért nagyon jó mert a porlasztó meg a felső része egybe van, így nem kell csavarozgatni hanem csak leszedni azt belerakni az újat, és a feltöltése is pofonegyszerű, egy nyílás van rajta nem lehet eltéveszteni :D

2019. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!