Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális, ha az e-cigi alapléi...

Normális, ha az e-cigi alapléimnek (az egyik 50-50, a másik 70-3%) acetonszaga van?

Figyelt kérdés
Ilyen édeskés szag. Egy másik 70 vg/30 pg alaplevem teljesen szgtalan.

2019. aug. 14. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
amelyiknek szaga van, rázd fel, aztán szellőztesd egy jó pár órát (vedd le a kupakot), aztán próbálj rá újra. Ugyan onnan van mindkettő? Kicsi szaga nekem is szokott lenni, de pl a múltkor Vaping Undergroundról rendeltem nikotinosat mert ott volt a legolcsóbb, hát onnan többet soha. Rendesen technokol ragasztó szaga volt, dobtam is ki. Inkább fizetek kicsit többet, de maradok a normálisabbaknál, amik beváltak számomra. (Maximum smoke, liquidhall)
2019. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először én is maximum smoke-os dolgokat rendeltem, de nagyon fölnyomták az árakat. Azután kipróbáltam több más oldal termékeit is, hasonlóan jártam, mint Te. Kb. 1 éve liquidhall-os alapfolyadékot és aromát vásárolok. De visszatérek a Maximum Smoke-os alaplevekhez és aromákhoz, mert az alaplevek minősége kiemelkedő, és az aromák íze is itt a legjobb. Az elnevezések kb. azt takarják, amit valóban ad az íz, nincs mellékíz, nincs zsákba macska az ízválasztásnál.
2019. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Franciából rendelek mindig alapot, soha nem tapasztaltam ilyesmit. Kóstold meg, ha nem érzel hülye ízt, akkor nem lehet semmi baja. Egyébként sem tud megromlani.
2019. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!