Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most vettem az első e cigim....

Most vettem az első e cigim. Ha pl kókuszos lönyjt használok benne, de csak egy másik eltérő íz van nálam és nincs módom kitisztítani bele önthetem? Furcsa íze lesz tőle?

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Iszonyú lesz! Ne öntsd össze! Még ha mentol lenne azt mondanám, hogy ok, na de kókusz ízű cigi?...Jesszus...
2017. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor csak a megegyező ízűket öntsem rá.. és a naypucolásnál cserélhetem csak az ízeket drasztikusan? Mennyi időnte illik amúgy "nagytakarítást" végezni??
2017. nov. 13. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mièrt kellene minden más íz után elmosni a tankot?


Ha az ízek nem ütik nagyon egymást, vagy el tudod kèpzelni kb milyen lesz, akkor bátran összekeverheted őket, lehet azután csak úgy fogod szívni.

2017. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Olyan ez mint a kajáknál. Van ami passzol van ami nem.

Pl alma, áfonya, eper, menthol, citrom ezeket simán összekeverem mert általában jó a végeredmény így is.

A citromnál azt tapasztaltam, hogy általában tök mindegy milyet rakok mellé, csak az dominál, akármennyire kis mennyiséghez is rakom, ha van benne citrom akkor azt érezni csak.


Kókusszal mondjuk nem feltétlen lesz jó, ki kell próbálni, lehetséges hogy valamihez megy az is.


Én kicsit úgy veszem észre, hogy túlmisztifikálják az emberek ezt az egészet, pl. van aki azt mondja, hogy új ízre való átállás = új vatta. Lehet persze, hogy valaki annyira kifinomult ízleléssel rendelkezik, hogy neki ez feltétlen szükséges, de szerintem nem jellemző.

Nekem legalábbis tökéletesen megfelel ugyanaz a vatta más ízhez is kb. 5 szívás és már nem is érzem az előzőt.

2017. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan keverd össze, ha akarod. Lehet, hogy jó íze lesz, lehet, hogy nem, de általában ez a kevert íz nem tart sokáig, mert idővel a régi aroma elpárolog. Kivéve, ha valami brutálisan erős íz volt, akkor előfordul, hogy még akár mosás után is lehet érezni.
2017. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!