Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miből jobb szívni, bongból...

Miből jobb szívni, bongból vagy cigiből?

Figyelt kérdés
Ugye itt a zöldre gondoltam. :)
2010. júl. 13. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Embere válogatja... No meg mennyisége!

Kevésbé erős füvecskét, amiből jó sok van, jó bongból is.

Jómagam jobb szeretem a jointot, kényelmes kellemes és a többi...

De az tény, hogy a bongból tisztán szívod ezért a hatás is tisztább.

Legalábbis ezt mondják, én még nem éreztem a különbséget, szóval maradok a jointnál.

2010. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha. de most igazi bongra gondoltam ami nem ilyen ásványvizes üvegből készített vmi hanem egy rendes üveg bong. A víz nem szűri meg a thc-t?
2010. júl. 13. 12:52
 3/6 anonim válasza:

Dehogy szüri.

Sztem mindenképpen jobb bongból, de ha nem dohányzol akkor legjobb a süti vagy a vaporizer.

SZtem a legpotensebb hatás vaportól,bongtól van, és kissé más de hosszabb hatás sütitől...

2010. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nincs ilyen, hogy jobb. az a jobb amelyik neked jobban bejön.


ha cigiből szívod, a hatás fokozatosan jön, és kb 20-25perc mire eléri a maximumát, és hat 3-4órán keresztül intenzíven

(ez persze mennyiségtől is függ.)


ha bongból szívod, 1-2perc, és seggreülsz :) mert ugye egy cigit elszívsz 10perc alatt, ugyan azt a mennyiséget bongból viszont elszívod 1 slukkra.


amúgy, tudod, hogy hogy kell rendesen használni egy bongot?

2010. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha jó a bong ill a füst akkor 3-4 óra k.ó. garantált
2010. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát azért kérdem mert egyzser szívtam pipából akkor nagyon beálltam azóta egyszer se álltam be úgy. Azóta csak dzsojából szívtam. Most még egyszer ki akarom próbálni de inkább bonggal.
2010. júl. 15. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!