Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Amint rágyújtok egyből keserű...

Amint rágyújtok egyből keserű ízt érzek a számban ( nem a dohány ízét), rossz lesz a közérzetem, mintha a gyomrom is rosszabb lenne szinte azonnal. Az orrom is eldugul. Úgy tűnik itt az ideje leszoknom. Volt valakinek hasonló panasza?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, 8 éve dohányzom, napi 15 szál Touch Marlboro. Érdemes orvoshoz mennem? Szájhigiéniai problémám nincs.

2019. aug. 22. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátom volt hasonlóan leszokás előtt. Ő annyira nem kívánta, hogy néhány szívás után eloltotta. Végül letette, lassan 2 éve nem cigizik. Ha szeretnél leszokni, ez neked is jó alkalom lehet. Mindenféleképp dicséretes lenne, mert az egészből semmit sem kapsz, csak valaki zsebét tömöd.
2019. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Használt bármiféle segédeszközt, vagy alkalmazott valamilyen módszert?
2019. aug. 22. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én most raktam le lassan 29 órája. Annyi a dolog, hogy mikor megjön a kedved a dohányzáshoz, kérdezd meg magadtól:

- rákos szeretnél lenni?

- miért nem gondolsz a jövödre?

Ha ezek sem jönnek be, írd be YouTube-ba, hogy „anti smoking ads“, és ott vannak pár 10 perces tényleg „durva“ videók.


Sok sikert!

2019. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Én is most tettem le ez a 12. Napom... Én vettem nikotin tapaszt 15 mg osat (nem a legerőssebbet)... Nekem segített egy hétig használtam... Most már nem teszem fel jól elvagyok nélküle de mindig van nálam és ha érzem hogy jön a nikotin dili akkor felteszem... 5000 ft 7 db van benne
2019. aug. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja az utolsó vagyok... Én azért tettem le mert jövőre szeretnék egy medencét ami 400.000 ft... Azt mondtam hogy te isten ez megfizethetetlenül drága... Na de mivel havi 40 et eldohányoztam (mer a napi 1300 ft elfüstölni ügye nem drága azt megérdemlem azért dolgozok és valamibe megkell halni) na szval ha félreteszem az árát 10 hónap alatt megvan a medence ára....Érdemes megszámolni hogy mennyit füstölünk el egy hónapban...
2019. aug. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Semmit. Nem esett neki jól hosszabb ideig, és letette. Persze azóta is vannak percek, órák, hogy kívánja, de nem gyújt rá. Abban nem vagyok biztos, hogy részegen nem gyújtana rá :) Apám is 20 éve rakta le, de ő napokat aludt utána, hogy ne érezze a hiányt. Amióta felkelt nem gyújtott rá. Ennek anyagi okai voltak. De olyankor mindenki erőltetné az emberre a cigit , akkor kell ellenállni.

Aki meg azt írta, hogy valamiben meg kell halni.. Anyám is ezt mondta rá, végül sikerült is neki. Tüdőrák plusz áttétes agyrák. Sok a rákos a családban, lehetett volna előrelátóbb. Ne mondj ilyent!

2019. aug. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Veletlenül se a cigit hagyd abba ami okozza. :)

Abbahagyod és kész. Miért kéne bármit hasznalni helyette? Én nem gyújtottam rá és kész.......ennek 4 éve.

2019. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!