Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek is sokkal rosszabb...

Szerintetek is sokkal rosszabb kb. az összes ciginek a füstjének az íze az elmúlt 2-3 évben?

Figyelt kérdés

Múltkor mivel már nagyon régen szívtam kék multit, ezért gondoltam veszek egyet, mert eszembe jutott régen mennyire szerettem. Hát a hatástól rendesen rossz kedvem lett, mert azzal szembesültem, hogy egy kalap szar a régi kb. 6 évvel ezelőtti minőségéhez.

Ha esetleg valaki tud még aránylag normális ízű, közepes erősségű cigiket, az mondhatna néhány példát, köszi :D



2018. dec. 19. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, sokat romlik szinte folyamatosan minden cigi. Sajna
2018. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl a szürke West vagy a kék rothmans még most is jó. Vagy a winston ami tudtommal a golden gate át nevezése. A rothmans meg a viceroy. A West meg a moon-é! De ezek ilyen alsó középkategóriás cigik! Jelenleg milyen cigit szívsz? Ha minoségiről beszélünk akkor vegyél egy doboz arany davidoff vagy kék lucky strike-t! Na azok cigik még mindig :D!
2018. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!