Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az E-cigi tényleg olyan...

Az E-cigi tényleg olyan veszélyes, mint ahogy állítják?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam, hogy tulajdonképpen milyen az e-cigi, viszont nem jutottam előre. Olvastam több oldalról is, van amelyik azt írja, hogy sokkal egészségesebb, mint a sima, van amelyik azt írja, hogy rosszabb mint a sima. Állítólag volt, aki már meghalt az e-cigi miatt, vagy súlyosan megbetegedett. Most mi is az igazság? Ami még érdekelne, hogy amikor azt mondják egészségtelen az e-cigi, akkor csak a nikotinosra, vagy a mentesre is gondolnak? Én csak is nikotin menteset szívok.

2019. aug. 25. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=d9uVSpNfrXY

Neki higgy, a többi dohánylobbi, de ha van olyan hülye, aki bekajálja a sok baromságot, akkor az meg is érdemli. Minden épp ésszel gondolkodó ember észreveszi, hogy ezek fizetett "cikkek"(nem nevezném cikknek kezeket a szennyeket).

2019. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Össze kell hasonlítani mennyien haltak meg sima cigi miatt és mennyien ecigi miatt. Most felkapott téma, mert ugye az ecigi nem igazán jó marketing a dohánygyártó cégeknek. Oké volt pár ilyen eset, hogy meghalt valaki az ecigi miatt, de az is csak feltételezhetően, bár ugye azt nem közlik, hogy az milyen ecigit használt, milyen folyadékokat, nem tudni, hogy esetleg rosszul keverte vagy ki tudja mit rakott bele.

Persze nem egészséges és nyilván károsabb, mintha nem használnád, de kérdem én, hogy a nikotinos miért is olyan nagy gond, miközben nikotinos tapaszt meg rágót lehet kapni minden patikában? Érdekes az nem gond.

2019. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj bele.melyikből mit szívsz el.megkapod a választ
2019. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!