Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánnyaklánc tényleg...

Borostyánnyaklánc tényleg annyira veszélyes, mint ahogy sokan állítják?

Figyelt kérdés
Kaptunk ajándékba, de éjszakára levettem, elég sok rémtörténetet hallok egy oldalról, míg a másik dicséri.. Most akkor mi a helyzet?
2014. aug. 18. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
2014. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
En is mindig levettem éjszakára ... Szerintem nagyon kényelmetlen . Mert a lányom elég tokàs :D mindig ott volt a helye.. Végül napközben sem adtam ra, hanem rátettek az àgyára, vagy a zenélő forgó ra . Egyébként is az volt írva a csomagolására hogy elég ha akozeleben van :) mostmár 10 hós 2 honapos kora óta ott van :)
2014. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
A borostyán nyakláncnak az égvilágon semmi értelme sincs.
2014. aug. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Kisfiamon 3 hós kora óta folyamatosan rajta van, nem tokás, nem szorította soha a nyakát, a szájába kb kétszer vette az elmúlt 14 hónap alatt és soha nem is rángatta. Beakadni nem tud a kiságyba mivel nincs mibe beleakadni, napközben meg felügyelet alatt van a gyerkőc, szóval kár aggódni...

Nem tudom, hogy a nyaklánc miatt vagy sem, a kisfiam egy fog előbújását sem viselte meg, soha nem sírt a foga miatt és nem voltak átalvatlan éjszakáink.

2014. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez a borostyánnyaklánc mizéria csak divat. Semmi értelme vagy valóság alapja nincs. Szóval szerintem felesleges veszélyforrás.
2014. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva ?? Mert levettem éjszakára a babáról ? Vagy mi ?
2014. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2 gyermekem van. Egyiknek sem vettünk ilyesmit. Mégsem voltak egyikkel sem átalvatlan éjszakáink a fogak miatt. Amúgy több cikket is olvastam már arról, hogy mekkora humbuk ez az egész. Pénzlehúzás. Nem is értem, hogy hihetnek még ebben ilyen sokan!
2014. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!