Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigitől nektek is sípol a...

E cigitől nektek is sípol a tüdőtök? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Szerintem ez károsabb, mint a sima cigi!!!

Pedig optimálisra beállítottam meg a liquidet is olyanra ami kellemes, nem kaparja a torkom, mint eleinte a másmilyenek, viszont kb. 10 jóleső slukk után már hörgök szabályosan. Ez mi? könyörgöm! A forró gőz miatt?

annyira nem érzem melegnek, de lehet mégis árt?


2019. aug. 26. 00:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

meg fulladok is pár percig.


amúgy 30 éves vagyok. 1,5 ohm porlasztó, 15 watton használom csak, hőfokot minimálisra véve.

és mégis ez van. ennél gyengébbre állítva nem érzek semmit, amitől meg pont jólesően érzem attól meg már ez van. amúgy eleaf készülékem van 30 000ért vettem. profin állítható cucc.

2019. aug. 26. 01:04
 2/17 A kérdező kommentje:
röhejes, estére egy doboz cigitől semmi bajom, de ettől a szeméttől pár slukk után sípol a tüdőm.
2019. aug. 26. 01:05
 3/17 anonim ***** válasza:

Aha, és milyen watt tartomány van a porlasztóra írva? Ha alulhajtod az is okozhat ilyesmit. Azt tartsd be ami arra van írva. Egyébként hány mg-os a liquid amit szívsz? Valószínűleg az is erős lehet. Eleaf mi? Van 100 ezer fajta Eleaf és a gagyi is 30 ezer lesz trafikban...

Szóval mi a pontos típus tankkal együtt? Vivo liquid? Mert azt ne szívd, silány trafikos mocsok. Porlasztód beàztattad? Mert lehet az égett le és azért szívhatatlan.

2019. aug. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ember függő lehet, de mikor átálltam velem is ugyan ez volt kb 1-1,5 hétig. Bár nem folyamatosan. Inkább a nap vége felé volt, hogy én is hörögtem és köhögtem pár slukk után. Azóta 2 dolog változhatott: 1. megszokta a tüdőm, lehet pár ember így reagál rá, köztük én is. 2. nem dohánybolti liquidet veszek, ami 50-60%os pg tartalommal bír, hanem magamnak kevertem 70vg 30pg alapléből (aromával együtt a végeredmény kb 65vg 35 pg lett). Nem tudom melyik miatt, a lényeg, hogy nekem abba maradt egy 8-10 nap után. Azóta akkor sincs bajom, ha egyhuzamba 20 percig szívom. Egyébként egy "gagyi" mtl szettem van (vaporesso drizzle fit) .
2019. aug. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Persze ,mert egyből az e-cigi a rossz,meg a káros,nem te vagy a béna. Az ilyenek miatt hiszi mindenki hogy káros az e-cigi. De ha neked úgy jobb akkor mérgezd magad tovább sima cigivel.
2019. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívtam, meg rendeset is. Teljesen abszurd, itt vagyunk élőlények ezen a bolygón és annyira unatkozunk, hogy ilyen szar füveket, meg most újabban ezeket a mesterséges szarokat szívogatjuk, majd panaszkodunk hogy ilyen meg olyan bajunk lesz tőle. :D Vicc ez az egész emberiség.
2019. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mégis mi lenne ha egyiket se szívnád?
2019. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én olyat is hallottam már korábban, hogy károsabb, mint a sima cigaretta. Ez a cikk meg épp mostanában jött elő:

[link]

2019. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez az kajáljuk be a lobbikat az ecigiről, az e autóról meg minden modern dologról, ami a környezetünket és az embereket próbálná védeni, és éljünk továbbra is dízelekkel és régi munkás cigikkel tovább, de akkor ne siránkozzunk, hogy hoppá, 45 fok van nyáron, és 30 éves koruk előtt elhullanak az emberek.

Mi lenne káros egy olyan dologban, ami propilén-glikolból és növényi glicerinből áll?

Propilén-glikol: ,,Emulgeálószerként és térfogatnövelőként (habot képez), néhány élelmiszerben megtalálható, E477 néven. Elsősorban tortákban, és sütemények díszítésére szolgáló habokban alkalmazzák. "

Növényi glicerint pedig az emberi szervezet is termel.

Tudjuk mi van a sonkában, húsban, stb? És, hogy az milyen káros? Évente hány embert öl meg? Tudjuk pontosan annak a több SZÁZ féle anyagnak a nevét ami az analóg cigarettában van? És az évente hány millió embert öl meg? Ezekről hol vannak a hírek? Nem átlátszó ez az egész?

Gondolkodjunk már...


Válasz a kérdésedre: Olyan, hogy a "hőmérsékletet lentebb vettem" nincs, az TC mód, nem pedig watt mód. Vagy TC-ben állítasz hőmérsékletet, vagy wattban wattot, a kettő egymástól eltérően működteti a készülék. Lehet sok a nikotin, lehet beégett porlasztó, vagy csak még nem szoktad meg.

2019. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Most úgyan úgy védik az e cigit mint anno a cigit védték... De nem baj szívjátok csak megérdemlitek... A kérdésre visszatérve én is így jártam hát én nem voltam olyan hülye hogy erőltessem és hozzá szoktassam a szervezetemet... Azzal a lendülettel felejtettem el a cigit (nagyképű majmoknak Analóg) és az e cigit is... Érdemes lenne megpróbálnod leszokni sokkal jobban érzem magam azóta... De ha nem sikerül akkor inkább normál cigit szívj ... Amit nem akarnak meghallani az e cigisek már rengeteg fiatal került miatta kórházba többen meg is haltak miatta és gondoljunk csak bele csak pár éve van a piacon tehát gyorsabban károsít mint a cigi (egy évi cigipénzemből vettünk egy hatalmas medencét... Nem értelmesebb mint elfüstölni? (500.000 ft egy évre)... Kitartást! Sok sikert!
2019. aug. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!