Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigarettát lehet...

Elektromos cigarettát lehet venni dohányboltban?

Figyelt kérdés
Igen, gondolom lehet, de ha bemegyek akkor segitenek ott, hogy milyenek vannak, mennyiert stb? Es kell hozza venni valami tartozekot vagy egyben megkapom es csak liquidet kell hozza vennem?
2019. szept. 4. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne vegyél. Káros. El se kezd. Jobban jársz ráadásul tovább élsz. Remélem segítettem. Ha nagyon dohányozni akarsz valamit, akkor vizipipázzatok néha a haverokkal.
2019. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet venni ott is, már ha nem zavar, hogy drágább. Előnye annyi, hogy ha vmi baja van nem kell visszaküldeni, egyből cserélik/ levásárolhatod az árát. A csomagokban általában minden benne van: készülék+ porlasztó és még 1 tartalék porlasztó. Csak liquid kell hozzá kezdésként.
2019. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én inkább azt ajánlom hogy ne dohányboltban vedd

Sokkal rosszabb minőségűek,drágábbak,és hozzá nem értő emberek árulják.

Ha ecigit akarsz venni,akkor kérdezz körbe ecigis ismerősöknél ,esetleg itt, vagy neten olvasgass,hogy milyenek vannak, sőt youtubon is vannak videók ,és eldöntheted hogy melyik a számodra legmegfelelőbb,utána netről rendeld meg (persze nem wish,meg aliexpress) és kiszállítják kb 2-3 nap mulva.

2019. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugy kb dohanyboltban hol kezdodnek az árak?😅
2019. szept. 4. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb kb itt:


[link]


ez 8k körül van, de elég kicsi az akksija, kezdésnek én is ezt vettem, de naponta 2x kellett töltenem az akksit (napi 10-12 szálat szívtam), így nem volt kényelmes. Most már 2 hónapja kb vaporesso drizzle fit kitet használok, ez kitart egész nap, és az ebbe a vypeba való porlasztók kompatibilisek bele, így nem kell netről rendelnem.

2019. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én amugy cserélhető akkumulátorosat ajánlok.

1.ok ha lemerül akkor csak kicseréled,majd felrakod az aksit tölteni külön,így pl ha munkahelyen lemerül akkor nem kell töltésre alkalmas helyet keresned,meg ilyenek

2.ha nem cserélhető akkor ha az akksi meghal akkor kuka az egész készülék

2019. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, igen, de ne ott vegyél, mert átba sznak. Pl egy Ikuu i200 25 ezer ft, még magyar oldalról és fele ennyi...
2019. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!